| Nazwa produktu | Termiczna naświetlarka CTP |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | 48CH |
| Na wskroś | 22 talerze/godz |
| Długość fali lasera | 830 nm |
| Kanały laserowe | 32 kanały, 48 kanałów, 64 kanały |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 ppm, 22 ppm, 28 ppm. |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690 (mm) |
| Warunki | dostępne nowe lub używane |
| Rozstrzygnięcie | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| Kanały laserowe | 256 |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 30 ppm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690 (mm) |
| Warunki | dostępne nowe lub używane |
| Rozstrzygnięcie | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| Kanały laserowe | 256 |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 30 ppm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690 (mm) |
| Warunki | dostępne nowe lub używane |
| Rozstrzygnięcie | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| Kanały laserowe | 256 |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 30 ppm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690 (mm) |
| Warunki | dostępne nowe lub używane |
| Rozstrzygnięcie | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1500mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 72L,58L,46L |
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Kanały laserowe | 256CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 55ph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-channel; 64-kanałowy; 48-channel; 48-kanałowy; 32-channel 3 |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 1030 mm × 800 mm, 2400 dpi: 28; 22; 16 |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220AC, +6%, -10%, Pobór mocy: 4KW |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania przesunięcia |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 740*1050 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 360*520 |
| Maksymalna powierzchnia obrazu ((mm) | 720*1020 |
| Max. Maks. Feeder Pile Height(mm) Wysokość stosu podajnika (mm) | 1180 |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania przesunięcia |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 660×480mm; 740×540mm |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 273 × 393 mm; 273 × 393 mm |
| grubość papieru | 0,06-0,6 mm |
| Max. Maks. Image Area Obszar obrazu | 650×468mm; 730×528mm |