| Nazwa produktu | 8up automatyczny termiczny CTP |
|---|---|
| System obrazowania | Zewnętrzny bęben Laser 825nm |
| Na wskroś | 35/45/55 talerzy na godzinę; 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Maks. 1163 * 940 mm, Min. 400 * 300 mm |
| Źródło światła | Laser na ciele stałym |
| Rodzaj maszyny | Maszyna offsetowa |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 660X480mm; 660X480mm; 740X540mm 740X540mm |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 273X393mm; 273X393mm; 273X393mm 273X393mm |
| Grubość papieru | 0,06-0,6 mm |
| Max. Maks. Image Area Obszar obrazu | 650x468mm; 730X528mm |
| System obrazowania | 64-channel; 64-kanałowy; 48-channel; 48-kanałowy; 32-channel 3 |
|---|---|
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 1030 mm × 800 mm, 2400 dpi: 28; 22; 16 |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe narażanie przez 4 razy lub więcej na tej samej płytce w temperaturze 23 ℃ i wilgotnoś |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220 AC, +6%, -10%, Zużycie energii: 4 kW |
| Rozmiar płyty | Maks. 1163 mm × 940 mm, min. 300 mm × 400 mm |
| Machine Type | Offset Printing Machine |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Sheet size(mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Paper thickness | 0.06-0.6mm |
| Max. Image area | 650x468mm; 730X528mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna offsetowa |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 273X393mm; 273X393mm; 273X393mm 273X393mm |
| Grubość papieru | 0,06-0,6 mm |
| Max. Maks. Image Area Obszar obrazu | 650x468mm; 730X528mm |
| Machine Type | Offset Printing Machine |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Sheet size(mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Paper thickness | 0.06-0.6mm |
| Max. Image area | 650x468mm; 730X528mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna offsetowa |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 660X480mm; 660X480mm; 740X540mm 740X540mm |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 273X393mm; 273X393mm; 273X393mm 273X393mm |
| Grubość papieru | 0,06-0,6 mm |
| Max. Maks. Image Area Obszar obrazu | 650x468mm; 730X528mm |
| Typ płyty | cyfrowa płyta flexo rozpuszczalnika |
|---|---|
| Gęstość | 1.14/1,70/2,28/2,84/3,95 mm |
| Twardość | 75-38, zmienia się od grubości |
| Reprodukcja obrazu | 1-99%, 60 linii/cm |
| Zastosowanie | Pakiet FlexOble, etykieta i tag, kartony |
| System obrazowania | 64-channel; 64-kanałowy; 48-channel; 48-kanałowy; 32-channel 3 |
|---|---|
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 1030 mm × 800 mm, 2400 dpi: 28; 22; 16 |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe narażanie przez 4 razy lub więcej na tej samej płytce w temperaturze 23 ℃ i wilgotnoś |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220 AC, +6%, -10%, Zużycie energii: 4 kW |
| Rozmiar płyty | Maks. 1163 mm × 940 mm, min. 300 mm × 400 mm |
| Typ | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 1600c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 140-320mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Długość okładki (d) | 140-450mm |