| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1075x770 |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego (mm) | 1100 X 790 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 400 X 330 |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 400 X 330 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1075x770 |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego (mm) | 1100 X 790 |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Dokładność sztancowania (mm) | ≤ ±0,1 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 400 X 330 |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Dokładność sztancowania (mm) | ≤ ±0,1 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 400 X 330 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1075x770 |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Dokładność sztancowania (mm) | ≤ ±0,1 |
| Min. min. gripper margin(mm) margines chwytaka (mm) | 7 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 400 X 330 |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Min. min. gripper margin(mm) margines chwytaka (mm) | 7 |
| Dokładność sztancowania (mm) | ≤ ±0,1 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia pieczarowania folii |
|---|---|
| Max. Maks. machine speed (s/h) prędkość maszyny (s/h) | 2500 |
| Grubość płyty tłoczącej (mm) | 3.5 |
| Maks. rozmiar wykrojnika (mm) | 700X500 |
| Max. Maks. Stamping Size (mm) Rozmiar tłoczenia (mm) | 700X500 |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania przesunięcia |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 660 X 480; 660 X 480; 740 X 540 740X540 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 273 X 393; 273 X 393; 273 X 393 273X393 |
| Grubość papieru (mm) | 0,06-0,6 |
| Maksymalna powierzchnia obrazu ((mm) | 650 x 468; 730 x 528 |
| Classification | Die Cutting Machine |
|---|---|
| Product name | Ecoo-1080BQ |
| Max. Sheet size | 1080 x 780mm |
| Min. Sheet size | 400 x 330mm |
| Max. Die cutting size | 1075 x 770mm |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Dokładność sztancowania (mm) | ≤ ±0,1 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 400 X 330 |