| Machine Type | Thermal paper slitter rewinder |
|---|---|
| Max. Parent Web Width | 1400mm |
| Max. Parent Web Diameter | 1200mm |
| Max. Rewinding Diameter | 300mm |
| Min. Slit Width | 15mm |
| Klasyfikacja | Laminator |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 720 mm |
| Maksymalna grubość | 2/7mm (zgodnie z niestandardowymi potrzebami) |
| Prędkość laminowania | 20-25 m/min |
| Max. Maks. Heating Temperature Temperatura ogrzewania | 160℃ |
| Typ maszyny | Przewijarka termiczna do papieru |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 900mm |
| Maks. Odwijanie Dia | 1000 mm |
| Maszyna maks. Prędkość | 110 m/min |
| Maks. Przewijanie Dia | 270 mm |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Prędkość laminowania | 20-25 m/min |
| Średnica rolki | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 720 mm |
| Maksymalna grubość | 2/7mm (zgodnie z niestandardowymi potrzebami) |
| Klasyfikacja maszyn | Cyfrowy ploter płaski |
|---|---|
| Prędkość | 0-1200 mm/s |
| Rozmiar cięcia | 1300*1600mm |
| Grubość cięcia | ≤ 50 mm (Dostosuj według różnych materiałów) |
| Powtarzaj precyzję | ≤ 0,01 mm |
| Klasyfikacja maszyn | Cyfrowy ploter płaski |
|---|---|
| Prędkość | 0-1200 mm/s |
| Rozmiar cięcia | 1300*1600mm |
| Grubość cięcia | ≤ 50 mm (Dostosuj według różnych materiałów) |
| Powtarzaj precyzję | ≤ 0,01 mm |
| Klasyfikacja | Cyfrowa drukarka atramentowa |
|---|---|
| Rezolucja | 600 dpi*600 dpi/2 bity, 600 dpi*1200 dpi/2 bity (połowa prędkości) |
| Głowica atramentowa | Kyocera |
| Max. Szerokość drukowania | 540 mm |
| Maks. Szerokość nośnika | 560 mm |
| Typ maszyny | Cyfrowa drukarka atramentowa |
|---|---|
| Rezolucja | 600 dpi*600 dpi/2 bity, 600 dpi*1200 dpi/2 bity (połowa szybkości) |
| Głowica atramentowa | Kyocera |
| Max. Szerokość drukowania | 540 mm |
| Maks. Szerokość nośnika | 560 mm |
| Klasyfikacja maszyn | Automatyczny laminator |
|---|---|
| Max. Arkusz (wxl) | 540*760 mm |
| Min. Arkusz (wxl) | 210*270 mm |
| Prędkość maszyny | Max. 30 m/min |
| Grubość papieru | 157 ~ 400 g/m2 |