| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 310 mm |
| Maks. średnica odwijania | 600mm |
| Typ maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Szerokość podłoża | Max. Maks. 330mm 330 mm |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Grubość warstwy polimeru | Od 10 do 250 mikronów |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Maks. średnica odwijania | 600mm |
| Maks. Średnica przewijania | 600mm |
| Klasyfikacja maszyn | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość produkcji | 400 książek/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-370 mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 100-300 mm |
| Długość okładki (d) | 120-370 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | +/- 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Maks. średnica odwijania | 600 mm |
| Maks. średnica przewijania | 600 mm |
| Typ | Maszyna do cięcia papieru |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1400 mm |
| Maks. średnica odwijania | 1200 mm |
| Maks. średnica przewijania | 310 mm |
| min. Szerokość cięcia | 25 mm |
| Klasyfikacja | Cyfrowa maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Drukowanie szerokości obrazu | 288 mm (z możliwością przedłużenia do 330 mm) |
| polimer | WB-DS-przezroczysty polimer |
| Klasyfikacja | Maszyna do przewijania etykiet samoprzylepnych |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1300 mm |
| Maks. średnica odwijania | 1000 mm |
| Maks. średnica przewijania | 800 mm |
| Dopuszczalny zakres grubości | 50-800 g/m2 |
| Klasyfikacja | Maszyna do przewijania papieru termicznego |
|---|---|
| Maks. Szerokość sieci nadrzędnej | 1400mm |
| Maks. Średnica sieci nadrzędnej | 1200 mm |
| Maks. Prędkość maszyny | 300 m/min |
| Maks. Średnica przewijania | 300 MM |
| Klasyfikacja | Przewijarka termiczna do cięcia papieru |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1400 mm |
| Maks. Średnica odwijania | 1200 mm |
| Maks. Średnica przewijania | 310mm |
| Min. Szerokość cięcia | 25mm |