| Klasyfikacja | Maszyna do przewijania papieru termicznego |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1400 mm |
| Maks. średnica odwijania | 1200 mm |
| Maks. średnica przewijania | 310 mm |
| min. Szerokość cięcia | 25 mm |
| Klasyfikacja maszyn | Cyfrowa maszyna do drukowania tekstyliów |
|---|---|
| Tryb wysokiej jakości | 720 X 1440 dpi, 26 m2/godz |
| Model produkcyjny | 360 X 1440 dpi, 50 m2/godz |
| Model dużej prędkości | 360 X 720 dpi, 80 m2/godz |
| Rozerwać | Texprint, Seeget, Photoprint itp |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Przygotowanie czasu | mniej niż 28 sekund |
| Szybkość drukowania | Do 7,26 m/min (30 stóp/min) |
| Technologia druku | 4-kolorowa (Cmyk) technologia LED |
| Szerokość nośnika | Min. 140 mm, maks. 330 mm. |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Przygotowanie czasu | mniej niż 28 sekund |
| Szybkość drukowania | Do 7,26 m/min (30 stóp/min) |
| Technologia druku | 4-kolorowa (Cmyk) technologia LED |
| Szerokość nośnika | Min. 140 mm, maks. 330 mm. |
| Klasyfikacja | Cyfrowy wykrojnik |
|---|---|
| Prędkość ruchu | do 1500mm/S |
| Szybkość cięcia | do 1200 mm/S (w zależności od rodzaju materiału) |
| Powtarzalność | ± 0,05 mm |
| Urządzenie zabezpieczające | Czujnik podczerwieni, responsywny, bezpieczny i niezawodny |
| Max. Maks. Die cutting size Rozmiar wykrawania | 1080x780mm |
|---|---|
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Max. Maks. stamping speed(s/h) prędkość tłoczenia (s/h) | 5000 |
| Zastosowanie | Kubek papierowy, pudełko papierowe, wytłaczanie karmy |
| Materiały drukarskie | Pudełko papierowe, kubki papierowe, PVC, tworzywa sztuczne |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width (mm) Szerokość laminowania (mm) | 1080 |
| Prędkość laminowania (M/min) | 10-60 |
| Max. Maks. Sheet Wxl (mm) Arkusz szer. x dł. (mm) | 1080X950 |
| Min. arkusz Wxl (mm) | 350X350 |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width (mm) Szerokość laminowania (mm) | 1080 |
| Prędkość laminowania (M/min) | 10-60 |
| Max. Maks. Sheet Wxl (mm) Arkusz szer. x dł. (mm) | 1080X950 |
| Min. arkusz Wxl (mm) | 350X350 |
| Klasyfikacja | Druk offsetowy |
|---|---|
| Aplikacja | książka |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 720*1040 |
| Maksymalny rozmiar wydruku (mm) | 710*1040 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 393*546 |
| Typ maszyny | BIDER BIDER |
|---|---|
| Liczba zacisków | 4 |
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |