| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1075x770 |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Rozmiar płyty do cięcia | 1080 X 780 |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Min. min. gripper margin(mm) margines chwytaka (mm) | 7 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 400 X 330 |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Rozmiar płyty tnącej (mm) | 1080 X 780 |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego (mm) | 1100 X 790 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Dokładność sztancowania (mm) | ≤ ±0,1 |
| Typ maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Grubość bloku książki (C) | 3-50 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Dokładność sztancowania (mm) | ≤ ±0,1 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 400 X 330 |
| Klasyfikacja | Maszyna offsetowa |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 740*1050 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 360*520 |
| Maksymalna powierzchnia obrazu ((mm) | 720*1020 |
| Max. Maks. Feeder Pile Height(mm) Wysokość stosu podajnika (mm) | 1180 |
| Typ maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Grubość bloku książki (C) | 3-50 mm |
| Typ | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Technologia druku | Piezoelektryczny atramentowy |
| Maksymalna prędkość | 50 m/min (CMYK); 25 m/min (CMYK+szer.) |
| Rezolucja | 600X600 dpi/600X1200 dpi |
| Metoda utwardzania | UV LED + lampa rtęciowa |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1075x770 |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Rozmiar płyty tnącej (mm) | 1080 X 780 |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia pieczarowania folii |
|---|---|
| Maksymalna prędkość (s/h) | 7500 |
| Zakres zapasów | Karton 90-2000G/m2 (fala E, B) |
| Maksymalny arkusz (mm) | 1060x740 |
| Minimalny rozmiar arkusza (mm) | 400x360 |