| Typ maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 4 |
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Typ maszyny | Maszyna do wiązania |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Grubość bloku książki (C) | 3-50 mm |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Klasyfikacja maszyn | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 8000 cykli/godz |
| Max. Maks. Untrimmed Book Size (a*b) Rozmiar nieprzyciętej książki (a*b) | 365*305mm |
| Min. min. Untrimmed Book Size (a*b) Rozmiar nieprzyciętej książki (a*b) | 110*85mm |
| Max. Maks. Trimmed Book Size (a*b) Rozmiar książki po przycięciu (a*b) | 360*300mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 4 |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 4 |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Machine Type | Book Binding Machine |
|---|---|
| No. of Clamps | 4 |
| Max. Mechanical Speed | 2000C/H |
| Book Block Length (a) | 120-400mm |
| Book Block Width (B) | 120-270mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 4 |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 4 |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia papieru |
|---|---|
| Max. Maks. Cutting Width(Cm/Inch) Szerokość cięcia (cm/cale) | 115/45,3 |
| Max. Maks. Cutting Length(Cm/Inch) Długość cięcia (cm/cale) | 116/45,7 |
| Max. Maks. Cutting Height(Cm/Inch) Wysokość cięcia (cm/cale) | 16,5/6,5 |
| Główny silnik (kW) | 4 |
| Typ maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 6m/min - 50m/min (w zależności od grubości warstwy polimeru) |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |