| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 340 mm |
| Maksymalna grubość | 2mm |
| Prędkość laminowania | 0-5m/min |
| Średnica rolki | 110 mm |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Szybkość laminowania | 20-25 m/min |
| Średnica rolki | 200/150mm |
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 720 mm |
| Maksymalna grubość | 2/7mm (zgodnie z niestandardowymi potrzebami) |
| Maksymalna maszyna | 5500 s/h |
|---|---|
| Maksymalne ciśnienie | 120x104 N |
| Maks. arkusz | 790mm*560mm |
| Min. Rozmiar arkusza | 310mm*210mm |
| Wymieszaj rozmiar stempla | 760mm*525mm |
| Max. Maks. format format | 1400 mm |
|---|---|
| Max. | 300 M / min |
| Max przewijanie Dia. | 300 mm |
| Max. Maks. unwinding dia. odwijanie śr. | 1200 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Max. Maks. format format | 1400 mm |
|---|---|
| Maks. prędkość | 300 m/min |
| Maksymalna średnica przewijania. | 300 mm |
| Max. Maks. unwinding dia. średnica odwijania | 1200 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Max. Maks. format format | 1400 mm |
|---|---|
| Maks. prędkość | 300 m/min |
| Maksymalna średnica przewijania. | 300 mm |
| Max. Maks. unwinding dia. średnica odwijania | 1200 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Maksymalna prędkość drukowania | 180 m / min |
|---|---|
| kolor | 4-12 kolorów |
| Maksymalna szerokość wstęgi | 480/680 mm |
| Maksymalna szerokość druku | 460/660mm |
| Maksymalna średnica odwijania | 1000mmfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en', |
| Klasyfikacja | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna do produkcji płyt fleksograficznych |
| Kanał laserowy | 16/32CH |
| Prędkość wyjściowa | 1,25/2,5 m2/godz. |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 790 mm x 690 mm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 46L, 58L, 76L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Dokładność sztancowania (mm) | ≤ ±0,1 |
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 400 X 330 |