| Max. Maks. Die cutting size Rozmiar cięcia sztancującego | 790x560mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Prędkość maszyny (S/H) | 5500 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Prędkość tłoczenia (s/h) | 5000 |
| Podanie | Kubek papierowy, pudełko papierowe, tłoczenie kartonu |
| Materiały do druku | Pudełko papierowe, kubki papierowe, PCV, tworzywa sztuczne |
| Max. Maks. Die cutting size Rozmiar cięcia sztancującego | 1060x740mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Prędkość maszyny (S/H) | 7500 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Prędkość tłoczenia (s/h) | 7000 |
| Podanie | Kubek papierowy, pudełko papierowe, tłoczenie kartonu |
| Materiały do druku | Pudełko papierowe, kubki papierowe, PCV, tworzywa sztuczne |
| Max. Maks. Die cutting size Rozmiar cięcia sztancującego | 760x520mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Prędkość maszyny (S/H) | 5500 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Prędkość tłoczenia (s/h) | 5000 |
| Podanie | Etykieta, karta, opakowanie na żywność, tłoczenie folią na gorąco |
| Materiały do druku | Pudełko papierowe, kubki papierowe, PCV, tworzywa sztuczne |
| Rodzaj | Wzmacniacz etykiet |
|---|---|
| Szerokość podłoża | Max. Maks. 330mm 330 mm |
| Rozstrzygnięcie | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Typ | Cyfrowy segregator książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Grubość bloku książki (C) | 3-50 mm |
| Klasyfikacja | Cyfrowa drukarka etykiet |
|---|---|
| Szybkość drukowania | do 9,14 M/Min |
| Typ drukarki | Prasa do etykiet z suchym tonerem LED |
| Rodzaj atramentu | Suchy toner (C M Y K cztery kolory) |
| Jakość wydruku | 600 × 1200 dpi |
| Max. Maks. coating size rozmiar powłoki | 720x1050 mm |
|---|---|
| Grubość arkusza | 80-500 g/m2 |
| Max. rozmiar arkusza | 730 x 1060 mm |
| Min. rozmiar arkusza | 310X406mm |
| Dokładność rejestracji powłoki | +/- 0,2 mm |
| maszyna | naświetlarka |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Rezolucja | 1500dpi-4000dpi |
| Głowica laserowa | lasery półprzewodnikowe |
| Maksymalny format | 940*660 |
| maszyna | naświetlarka |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Rezolucja | 1500dpi-4000dpi |
| Głowica laserowa | lasery półprzewodnikowe |
| Maksymalny format | 940*660 |
| Materiał | Karton 200-600GSM |
|---|---|
| Max. Maks. Production Speed Szybkość produkcji | 200 szt./min |
| napięcie | 380 V/50 Hz |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |