| Classification | Thermal Paper Slitting Rewinding Machine |
|---|---|
| Max. Unwinding Width | 1400mm |
| Max. Unwinding Diameter | 1200mm |
| Max. Rewinding Diameter | 310mm |
| Min. Slitting Width | 25mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna do druku atramentowego UV |
| Metoda drukowania | Z rolki na rolkę, z jednej strony |
| Konfiguracja kolorów | CMYK/W+CMYK/W+W+CMYK |
| Szerokość nośnika | 80-330mm/80-330mm/110-330mm |
| Typ maszyny | Drukarka do etykiety |
|---|---|
| Kolor drukowania | 1-6 kolorów |
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Szybkość drukowania | 60 m/min |
| System obrazowania | 830nm termiczny |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1470X1180(mm) |
| Rozkład | 2400 dpi lub 1200 dpi opcjonalnie |
| Kanał laserowy | 64CH |
| Laser ekspozycyjny | 405nm |
|---|---|
| Rezolucja | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| Prędkość wyjściowa | 44 talerze na godzinę |
| Diody laserowe obrazu | 64,48,32CH |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163*940mm |
| Max. Maks. Die cutting size Rozmiar cięcia sztancującego | 1080x780mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Prędkość tłoczenia (s/h) | 5000 |
| Podanie | Kubek papierowy, pudełko papierowe, tłoczenie kartonu |
| Materiały do druku | Pudełko papierowe, kubki papierowe, PCV, tworzywa sztuczne |
| Typ | Ciśnienie offsetowe |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 720*1040 |
| Maksymalny rozmiar wydruku (mm) | 710*1040 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 393*546 |
| Grubość papieru (G/M2) | 40-200 |
| Max. Maks. Die cutting size Rozmiar cięcia sztancującego | 1060x760mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Prędkość maszyny (S/H) | 6500 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Prędkość tłoczenia (s/h) | 5000 |
| Podanie | Kubek papierowy, pudełko papierowe, tłoczenie kartonu |
| Materiały do druku | Pudełko papierowe, kubki papierowe, PCV, tworzywa sztuczne |
| Max. Maks. Die cutting size Rozmiar cięcia sztancującego | 1080x780mm |
|---|---|
| Max. Maks. Machine Speed(S/H) Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Prędkość tłoczenia (s/h) | 5000 |
| Podanie | Kubek papierowy, pudełko papierowe, tłoczenie kartonu |
| Materiały do druku | Pudełko papierowe, kubki papierowe, PCV, tworzywa sztuczne |
| Rozkład | 2400 dpi |
|---|---|
| SYSTEM LASEROWY | 48 diod |
| Długość fali lasera | 400-410nm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1130mm*920mm |
| Min. Min. plate size rozmiar płyty | 400 mm * 300 mm |