| Typ maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Drukowanie szerokości obrazu | 288 mm (rozszerzalny do 330 mm) |
| Utwardzanie tuszu | Wstępne utwardzanie/pełne utwardzanie Inter UV-LED za pomocą UV-LED |
| Rozmiar maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Dokładność sztancowania (mm) | ≤ ±0,1 |
| Rozmiar płyty tnącej (mm) | 1080 X 780 |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego (mm) | 1100 X 790 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1080 X 780 |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Prędkość druku | 6m/min - 50m/min w zależności od grubości warstwy polimeru |
| Rozstrzygnięcie | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Prędkość druku | 6-50 m/min (w zależności od grubości warstwy polimeru) |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Utwardzanie tuszu | Wstępne utwardzanie/pełne utwardzanie Inter UV-LED za pomocą UV-LED |
| Typ | Maszyna do cięcia pieczarowania folii |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 790x570 |
| Min. min. gripper margin(mm) margines chwytaka (mm) | 8 |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego (mm) | 940 x 610 |
| Zakres zapasów | Tektura: 800-2000g/m2 B fala |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 310 mm |
| Maks. średnica odwijania | 600 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Maks. szerokość nośnika | 330mm |
| Głowica drukująca | EPSON i3200-U1x4 |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV |
| Typ maszyny | Cyfrowa maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Powtórz dokładność sztancowania | ± 0,1 mm |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Maks. szerokość nośnika | 330mm |
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 56 m/h; 6 przejść: 40 m/h; 8 przejść: 28 m/h |
| Rozmiar maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Max. Maks. Die cutting speed Szybkość cięcia | 7000s/h |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 790x570 |
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 800x580 |
| Min. min. gripper margin(mm) margines chwytaka (mm) | 8 |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Rozstrzygnięcie | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Drukowanie szerokości obrazu | 288 mm (z możliwością przedłużenia do 330 mm) |
| Polimer | WB-DS-przezroczysty polimer |