| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia pieczarowania folii |
|---|---|
| Maks. Prędkość maszyny | 6500 s/godz |
| Maks. Rozmiar wykrawania | 1060 746mm |
| Max. rozmiar arkusza | 1060 × 760 mm |
| Min. rozmiar arkusza | 400 × 350 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Max. Maks. machine speed (s/h) prędkość maszyny (s/h) | 5000 |
| Papier falisty (mm) | 2 - 9 |
| Maks. rozmiar arkusza (mm) | 1650x1200 |
| Min. min. sheet size (mm) rozmiar arkusza (mm) | 650x520 |
| Klasyfikacja | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 15 |
| Max. Prędkość mechaniczna | 5000 cykli/godz |
| Długość bloku książki | 140-460 mm |
| Szerokość bloku książki | 120-270 mm |
| Klasyfikacja maszyn | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba stacji | 8-24 |
| Rozmiar arkusza (a) | 196-460 mm |
| Rozmiar arkusza (b) | 135-280 mm |
| Prędkość offline | Maks. 4800 cykli/godz |
| Klasyfikacja | Maszyna do łatania okien |
|---|---|
| Styl produkcji | Obsługa 1-pasmowa, obsługa 2-pasmowa |
| Prędkość maszyny | ≤200szt/min, ≤400szt/min |
| Średnica zewnętrzna | ≤500 mm |
| Długość pustego papieru (mm) | 100-900, 100-900; 100-900, 100-900; 100-420, 100-420 100-420, 100-420 |
| Rodzaj maszyny | Wykrawarka |
|---|---|
| Application | Suitable for all sheet-fed offset presses |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, w tym części zamienne |
| Power Resources | Pneumatic punching |
| Rozmiar (mm) | 1360 (dł.) X 980 (szer.) X 1340 (wys.) |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do łatania okien |
|---|---|
| Styl produkcji | Obsługa 1-pasmowa, obsługa 2-pasmowa |
| Długość pustego papieru (mm) | 100-900, 100-900; 100-900, 100-900; 100-420, 100-420 100-420, 100-420 |
| Szerokość B pustego papieru (mm) | 80-1100, 80-530; 80-1100, 80-530; 100-750, 100-380 100-750, 100-380 |
| Prędkość maszyny | ≤200szt/min, ≤400szt/min |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Nazwa produktu | ECOO-1080BQ |
| Max. rozmiar arkusza | 1080 x 780 mm |
| Min. rozmiar arkusza | 400 x 330 mm |
| Max. Rozmiar cięcia die | 1075 x 770 mm |
| Typ | Maszyna do wiązania |
|---|---|
| Max. Prędkość produkcji | 400 książek/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-370 mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 100-300 mm |
| Długość okładki (d) | 120-370 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Prędkość druku | 6m/min - 50m/min (w zależności od grubości warstwy polimeru) |
| Grubość warstwy polimeru | Od 10 do 250 mikronów |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |