| Klasyfikacja | Maszyna do lakierowania UV |
|---|---|
| Max. rozmiar arkusza | 620 × 450 mm |
| Min. rozmiar arkusza | 260 × 190 mm |
| Gramatura arkusza | 60-350g/mkw |
| prędkość produkcji | 5500 arkuszy/godz |
| Klasyfikacja | Maszyna do lakierowania UV |
|---|---|
| Max. Maks. coating size rozmiar powłoki | 1090x1440mm |
| Dokładność rejestracji powłoki | ± 0,2 mm |
| Grubość arkusza | 128-600 g/m2 |
| prędkość produkcji | 6200 arkuszy/godz |
| Klasyfikacja | Maszyna do przewijania papieru termicznego |
|---|---|
| Max. Maks. Cutting Speed Prędkość cięcia | 350 cięć/min |
| Max. Maks. cutting meter speed prędkość miernika cięcia | 350 m/min |
| Obowiązujący zakres papieru | 60-550g |
| Max. Maks. paper roll diameter średnica rolki papieru | 1800 mm |
| Rodzaj maszyny | Wykrawarka |
|---|---|
| Zastosowanie | Nadaje się do wszystkich arkuszowych maszyn offsetowych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, w tym części zamienne |
| Zasoby zasilania | Wykrawanie pneumatyczne |
| Rozmiar (mm) | 1360 (dł.) X 980 (szer.) X 1340 (wys.) |
| Classification | Thermal Paper Slitting Rewinding Machine |
|---|---|
| Max. Maks. Cutting Speed Prędkość cięcia | 350 cięć/min |
| Max. Cutting Meter Speed | 350 M/Min |
| Applicable Range of Paper | 60-550g |
| Max. Maks. paper roll diameter średnica rolki papieru | 1800 mm |
| Rodzaj | Maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Maks. rozmiar arkusza (mm) | 1650x1200 |
| Min. min. sheet size (mm) rozmiar arkusza (mm) | 650x520 |
| Maks. rozmiar wykrojnika (mm) | 1630x1180 |
| Papier falisty (mm) | 2 - 9 |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maks. Rozmiar wykrawania | 1060 x 746 mm |
| Maks. Szybkość maszyny | 6500 s/godz |
| Max. rozmiar arkusza | 1060x760mm |
| Min. rozmiar arkusza | 400 x 350 mm |
| Typ | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maks. rozmiar arkusza (mm) | 1650x1200 |
| Min. min. sheet size (mm) rozmiar arkusza (mm) | 650x520 |
| Maks. rozmiar wykrojnika (mm) | 1630x1180 |
| Papier falisty (mm) | 2 - 9 |
| Typ | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba stacji | 8, 12, 16, 20, 24 |
| Rozmiar arkusza (a) | 196-460 mm |
| Rozmiar arkusza (b) | 135-280 mm |
| Prędkość w linii | Maks. 8000 cykli/godz |
| Typ maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Utwardzanie tuszu | Wstępne utwardzanie/pełne utwardzanie Inter UV-LED za pomocą UV-LED |