| Klasyfikacja | Cyfrowa maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Szybkość drukowania | do 9,14 M/Min |
| Rodzaj atramentu | Suchy toner (C M Y K cztery kolory) |
| Jakość wydruku | 600X1200dpi |
| Szerokość nośnika | 63,8–213 mm |
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj | Płyta CTCP |
| Styl | Pozytywny |
| Pakiet transportowy | Eksportuj standardowe opakowanie |
| Specyfikacja | Gauge: 0.15mm; Wskaźnik: 0,15 mm; 0.30mm 0,30 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar arkusza (mm) | 1060x740 |
| Minimalny rozmiar arkusza (mm) | 400x360 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1040x730 |
| Wysokość reguł cięcia (mm) | 23.8 |
| Typ | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Maks. rozmiar wykrojnika (mm) | 700X500 |
| Max. Maks. Stamping Size (mm) Rozmiar tłoczenia (mm) | 700X500 |
| Wysokość reguł cięcia (mm) | 23.8 |
| Max. Maks. machine speed (s/h) prędkość maszyny (s/h) | 2500 |
| Klasyfikacja | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 8000 c/godz |
| Max. Maks. Untrimmed Book Size (a*b) Rozmiar nieprzyciętej książki (a*b) | 365*305mm |
| Min. min. Untrimmed Book Size (a*b) Rozmiar nieprzyciętej książki (a*b) | 110*85mm |
| Max. Maks. Trimmed Book Size (a*b) Rozmiar książki po przycięciu (a*b) | 360*300mm |
| Typ | Maszyna do wiązania |
|---|---|
| Liczba zacisków | 21 |
| Max. Prędkość mechaniczna | 8000 cykli/godz |
| Długość bloku książki (a) | 140-460 mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-300 mm |
| Typ | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Prędkość ruchu | Do 1500 mm/s |
| Szybkość cięcia | Do 1200 mm/s (w zależności od rodzaju materiału) |
| Grubość cięcia | ≤ 50 mm (Dostosuj według różnych materiałów) |
| Skuteczny obszar cięcia | 1100*1300mm |
| Klasyfikacja | punktowa maszyna do powlekania UV |
|---|---|
| Max. rozmiar arkusza | 730 x 1060 mm |
| Min. rozmiar arkusza | 310X406mm |
| Max. Maks. coating size rozmiar powłoki | 720x1050 mm |
| Grubość arkusza | 80-500 g/m2 |
| Klasyfikacja | Maszyna do powlekania plam UV |
|---|---|
| Max. Maks. coating size rozmiar powłoki | 1090x1440mm |
| Grubość arkusza | 128-600 g/m2 |
| Szybkość produkcji | 6200 arkuszy/godz |
| Max. rozmiar arkusza | 1100x1450mm |
| Klasyfikacja | maszyna do cięcia papieru |
|---|---|
| Obowiązujący zakres papieru | 60-550g |
| Maks. Szybkość cięcia | 350 cięć/min |
| Maks. Średnica rolki papieru | 1800 mm |
| Maks. Szerokość cięcia papieru | 1400 mm |