| Typ maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Grubość bloku książki (C) | 3-50 mm |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Typ maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Liczba zacisków | 4 |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Typ maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Grubość bloku książki (C) | 3-50 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Grubość bloku książki (C) | 3-50 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Grubość bloku książki (C) | 3-50 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia pieczarowania folii |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar arkusza (mm) | 1060 X 740 |
| Minimalny rozmiar arkusza (mm) | 400 X 360 |
| Max. Maks. Hologram Stamping Plate(mm) Płytka do stemplowania hologramu (mm) | 6000 |
| Maksymalna prędkość (s/h) | 7500 |
| Klasyfikacja | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 4 |
| Max. Prędkość mechaniczna | 1600c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 140-320mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Klasyfikacja | Cyfrowa maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Szybkość drukowania | do 9,14 M/Min |
| Rodzaj atramentu | Suchy toner (C M Y K cztery kolory) |
| Jakość wydruku | 600X1200dpi |
| Szerokość nośnika | 63,8–213 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 4 |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 1600c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 140-320mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Klasyfikacja | Cyfrowa maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Szybkość drukowania | do 9,14 M/Min |
| Rodzaj atramentu | Suchy toner (C M Y K cztery kolory) |
| Jakość wydruku | 600X1200dpi |
| Szerokość nośnika | 63,8–213 mm |