| Typ | punktowa maszyna do powlekania UV |
|---|---|
| Max. rozmiar arkusza | 620×450mm |
| Min. rozmiar arkusza | 260×190mm |
| Waga arkusza | 60-350g/mkw |
| Szybkość produkcji | 5500 arkuszy/godz |
| Typ maszyny | Wykrawarka |
|---|---|
| Aplikacja | Nadaje się do wszystkich arkuszowych maszyn offsetowych |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, w tym części zamienne |
| Zasoby zasilania | Wykrawanie pneumatyczne |
| Rozmiar (mm) | 1360 (dł.) X 980 (szer.) X 1340 (wys.) |
| Typ maszyny | Maszyna do formowania pudełek papierowych |
|---|---|
| Max. Maks. Production Produkcja | 200 SZT./Min |
| Tworzywo | Karton 200-600GSM |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Klasyfikacja | maszyna do kartonowania |
|---|---|
| Tworzywo | Karton 200-600GSM |
| Max. Prędkość produkcji | 200 SZT./Min |
| Woltaż | 380 V/50 Hz |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Typ maszyny | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Grubość bloku książki (C) | 3-50 mm |
| Typ maszyny | maszyna do kartonowania |
|---|---|
| Maksymalna prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Przybory | Paper Board 200-600gsm; Karton 200-600gsm; corrugated board paper with thickness no |
| Całkowita moc | 8kW |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia pieczarowania folii |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 790X560 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 310X210 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 760X520 |
| Max. Maks. Stamping Size(mm) Rozmiar tłoczenia (mm) | 760X525 |
| Klasyfikacja maszyn | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 21 |
| Grubość bloku książki | 3-50 mm |
| Max. Prędkość mechaniczna | 8000 cykli/godz |
| Długość bloku książki (a) | 140-460 mm |
| Klasyfikacja | Wykrawarka |
|---|---|
| Zastosowanie | Nadaje się do wszystkich arkuszowych maszyn offsetowych |
| Zasoby zasilania | Wykrawanie pneumatyczne |
| Waga | 90 kg |
| Gwarancja | 1 rok gwarancji, w tym części zamienne |
| Klasyfikacja | Przewijarka termiczna do cięcia papieru |
|---|---|
| Maks. Szybkość cięcia | 350 cięć/min |
| Maks. Prędkość miernika cięcia | 350 m/min |
| Obowiązujący zakres papieru | 60-550g |
| Maks. Średnica rolki papieru | 1800 mm |