| Rodzaj maszyny | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Rozstrzygnięcie | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Drukowanie szerokości obrazu | 288 mm (z możliwością przedłużenia do 330 mm) |
| Polimer | WB-DS-przezroczysty polimer |
| Typ | Maszyna do oprawy książek |
|---|---|
| Liczba zacisków | 15 |
| Max. Prędkość mechaniczna | 5000 cykli/godz |
| Długość bloku książki (a) | 140-460mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Klasyfikacja | Przewijarka termiczna do cięcia papieru |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 900mm |
| Maks. Odwijanie Dia | 1000 mm |
| Maszyna maks. Prędkość | 110 m/min |
| Maks. Przewijanie Dia | 270 mm |
| Typ maszyny | Cyfrowa maszyna do sztancowania |
|---|---|
| Max. Maks. media roller rolka medialna | średnica 450mm |
| Szerokość cięcia mediów | 40-340mm |
| Max. Szerokość etykiety | 310mm |
| min. długość etykiety | 10 mm |
| Typ maszyny | Maszyna laminująca |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width Szerokość laminowania | 340 mm |
| Maksymalna grubość | 2mm |
| Prędkość laminowania | 0-5m/min |
| Średnica rolki | 110 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do układania książek |
|---|---|
| Wymiar A | Min. min. 102mm, Max. 102 mm, maks. 320mm 320 mm |
| wymiar B | Min. min. 152mm, Max. 152 mm, maks. 470mm 470 mm |
| Max. Maks. Stacking height Wysokość składowania | 235 mm |
| Max. Prędkość mechaniczna | 15000 cykli na godzinę |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia pieczarowania folii |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1060x760 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 430x350 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1060x746 |
| Max. Maks. stamping speed(s/h) prędkość tłoczenia (s/h) | 7000 |
| Klasyfikacja | Maszyna do przewijania papieru termicznego |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1400mm |
| Maks. średnica odwijania | 1200 mm |
| Maks. Średnica przewijania | 310 mm |
| min. Szerokość cięcia | 25 mm |
| Model | Maszyna do cięcia papieru |
|---|---|
| Max. Maks. Cutting Width(Cm/Inch) Szerokość cięcia (cm/cale) | 115/45,3 |
| Główny silnik (kW) | 4 |
| Max. Maks. Cutting Length(Cm/Inch) Długość cięcia (cm/cale) | 116/45,7 |
| Max. Maks. Cutting Height(Cm/Inch) Wysokość cięcia (cm/cale) | 16,5/6,5 |
| Machine Type | Label Printing Machine |
|---|---|
| Technologia druku | 4-kolorowa (Cmyk) technologia LED |
| Print Speed | Up to 7.26 Meters/Min(30FT/Min) |
| Jakość wydruku | 1200X2400dpi |
| Print Width | Min. 210mm, Max. 308mm |