| Tektura | 180-650gsm |
|---|---|
| falisty | Flet ENF |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Prędkość tłoczenia (s/h) | 5000 |
| Podanie | do składania i klejenia opakowań kartonowych paper |
| Materiały do druku | Tektura |
| Tektura | 180-650gsm |
|---|---|
| falisty | Flet ENF |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Prędkość tłoczenia (s/h) | 5000 |
| Podanie | do składania i klejenia opakowań kartonowych paper |
| Materiały do druku | Tektura |
| Klasyfikacja | Laminator folii |
|---|---|
| Max. Maks. Laminating Width (mm) Szerokość laminowania (mm) | 1080 |
| Maks. Arkusz szer. × dł. (mm) | 1080×950 |
| Min. Arkusz szer. × dł. (mm) | 350×350 |
| Prędkość laminowania (M/min) | 10-60 |
| Klasyfikacja | Wzmacniacz etykiet |
|---|---|
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Drukowanie szerokości obrazu | 288 mm (rozszerzalny do 330 mm) |
| Utwardzanie tuszu | Wstępne utwardzanie/pełne utwardzanie Inter UV-LED za pomocą UV-LED |
| Rodzaj maszyny | Ładowarka papieru |
|---|---|
| Maks. Rozmiar arkusza | 1280*1000 mm |
| Max. Maks. Height of Ream Wysokość ryzy | 1600 mm |
| Maks. Wysokość stosu | 135 mm |
| Ciężar maszyny | 1200 kg |
| Klasyfikacja maszyn | Przetwórca odpadów alkoholowych |
|---|---|
| Zasilanie | 380 V 50 Hz |
| całkowita moc | 4,5 kW |
| Wydajność przetwarzania | 5 l/godz |
| Waga | 260 kg |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Papier dolny | Flet ABCDE |
| Precyzja laminowania z przodu (mm) | ± 1,5 |
| Grubość papieru wierzchniego (G/SQM) | 150-500 |
| Prędkość mechaniczna (M/min) | 110 |
| maszyna | naświetlarka |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Rezolucja | 1500dpi-4000dpi |
| Głowica laserowa | lasery półprzewodnikowe |
| Maksymalny format | 940*660 |
| maszyna | naświetlarka |
|---|---|
| Model | DX2800 |
| Rezolucja | 1500dpi-4000dpi |
| Głowica laserowa | lasery półprzewodnikowe |
| Maksymalny format | 940*660 |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Papier dolny | Flet ABCDE |
| Precyzja laminowania z przodu (mm) | ± 1,5 |
| Grubość papieru wierzchniego (g/m2) | 150-500 |
| Prędkość mechaniczna (M/min) | 110 |