| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Głowica drukująca | EPSON i3200-U1x4 |
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 56 m/h; 6 przejść: 40 m/h; 8 przejść: 28 m/h |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Maks. szerokość nośnika | 330mm |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 56 m/h; 6 przejść: 40 m/h; 8 przejść: 28 m/h |
| Powtórz dokładność sztancowania | ± 0,1 mm |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Maks. szerokość nośnika | 330mm |
| Typ maszyny | Cyfrowa maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Maks. szerokość nośnika | 330mm |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 56 m/h; 6 przejść: 40 m/h; 8 przejść: 28 m/h |
| Powtórz dokładność sztancowania | ± 0,1 mm |
| Typ maszyny | Cyfrowa maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Powtórz dokładność sztancowania | ± 0,1 mm |
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 56 m/h; 6 przejść: 40 m/h; 8 przejść: 28 m/h |
| Głowica drukująca | EPSON i3200-U1x4 |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Klasyfikacja | Papierowa maszyna do biegania |
|---|---|
| Table Length(mm/in)(Y) | 1150/45.28 |
| Width Of Machine(mm/in)(B) | 1550/61.02 |
| Length Of Machine(mm/in)(A) | 1290/50.79 |
| Height Of Machine(mm/in) | 1875/73.82 |
| Klasyfikacja maszyn | Cyfrowa drukarka atramentowa |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 720*1040 |
| Maksymalny rozmiar wydruku (mm) | 710*1040 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 393*546 |
| Grubość papieru (G/M2) | 40-200 |
| Maks. Szerokość odwijania | 1400mm |
|---|---|
| Max. Rozluźnij średnicę | 1200 mm |
| Maks. Średnica przewijania | 310 mm |
| min. Szerokość cięcia | 25 mm |
| Maksymalna prędkość | 210 m/min |
| Maksymalna szerokość odwijania | 1400 mm |
|---|---|
| Max. Maks. unwinding diameter średnica odwijania | 1200 mm |
| Maksymalna średnica przewijania | 310 mm |
| Max. Maks. Slitting Width Szerokość cięcia | 25mm |
| maksymalna prędkość | 210m/min |
| Maksymalna prędkość maszyny | 210m/min |
|---|---|
| Maksymalna szerokość odwijania | 1400 mm |
| Podanie | Rolka papieru EKG, rolka papieru ATM, rolka papieru kasowego paper |
| Max. Maks. load capacity ładowność | 3TON |
| waga | 4000 kg |
| Klasyfikacja | Maszyna do cięcia |
|---|---|
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1075x770 |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego (mm) | 1100 X 790 |
| Maks. Prędkość maszyny (S/H) | 7000 |
| Rozmiar płyty do cięcia | 1080 X 780 |