| Typ maszyny | Cyfrowy segregator książek |
|---|---|
| Max. Prędkość mechaniczna | 2000 c/godz |
| Długość bloku książki (a) | 120-400mm |
| Szerokość bloku książki (B) | 120-270mm |
| Grubość bloku książki (C) | 3-50 mm |
| Klasyfikacja | Drukarka z drukarką offsetową |
|---|---|
| Prędkość maszyny | 13000 spł |
| Rozmiar talerza | 800*1055*0,3 mm |
| grubość papieru | 40-200g/m2 |
| Max. Maks. Feeder Pile Height Wysokość stosu podajnika | 1800 mm |
| Klasyfikacja | Cyfrowa drukarka etykiet |
|---|---|
| Szybkość drukowania | do 9,14 M/Min |
| Typ drukarki | Prasa do etykiet z suchym tonerem LED |
| Rodzaj atramentu | Suchy toner (C M Y K cztery kolory) |
| Jakość wydruku | 600X1200dpi |
| Klasyfikacja | Cyfrowa drukarka etykiet |
|---|---|
| Szybkość drukowania | do 9,14 M/Min |
| Typ drukarki | Prasa do etykiet z suchym tonerem LED |
| Rodzaj atramentu | Suchy toner (C M Y K cztery kolory) |
| Jakość wydruku | 600X1200dpi |
| Klasyfikacja | Cyfrowa drukarka atramentowa |
|---|---|
| Liczba głowic drukujących | 2 sztuki |
| Szerokość podawania | 2500 mm |
| Rozdzielczość drukowania | ≥ 180*300 dpi |
| Model głowicy drukującej | Ricoh Gen5 |
| Tektura | 180-650gsm |
|---|---|
| falisty | Flet ENF |
| Max. Maks. Stamping speed(s/h) Prędkość tłoczenia (s/h) | 5000 |
| Podanie | skrzynka typu crash-lock, skrzynka dwustronna, skrzynka prosta i skrzynka narożna 4/6 4 |
| Materiały do druku | Tektura |
| Klasyfikacja | Wykrawacz |
|---|---|
| Max. rozmiar arkusza | 790x560mm |
| Min. rozmiar arkusza | 310x260mm |
| Wewnątrz rozmiaru pościgu | 780x530mm |
| Max. Maks. machine speed (s/h) prędkość maszyny (s/h) | 5500 |
| Klasyfikacja | Płaski ploter tnący |
|---|---|
| Prędkość | Do 1500 mm/s |
| Prędkość cięcia | Do 1200 mm/s (w zależności od rodzaju materiału) |
| Grubość cięcia | ≤ 50 mm (dostosuj według różnych materiałów) |
| efektywny obszar cięcia | 1100*1300mm |
| Maks. Rozmiar arkusza | 790x560mm |
|---|---|
| min. Rozmiar arkusza | 310x260mm |
| Rozmiar pościgu wewnętrznego | 780x530mm |
| Max. Maks. machine speed (s/h) prędkość maszyny (s/h) | 5500 |
| Odległość między płytami | 51,5 mm |
| Typ maszyny | Wzmacniacz etykiet cyfrowych |
|---|---|
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Technologia druku | Druk atramentowy UV Piezo DoD |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |