| Typ maszyny | Drukarka do etykiety |
|---|---|
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 310 mm |
| Klasyfikacja | Przetwórca odpadów płynnych |
|---|---|
| Zasilanie | 380 V 50 Hz |
| całkowita moc | 4,5 kW |
| Wydajność przetwarzania | 5 l/godz |
| Rozmiar maszyny | 1450*1080*1850mm |
| Powiększenie | 5-200 |
|---|---|
| System operacyjny | Android 5.0 |
| Ekran | Dotykowy ekran LCD 720 P HD |
| Powtarzalność | 0,02 D (gęstość); 1% (obszar kropki) |
| Rozmiar obrazu | 1280 * 720 |
| Klasyfikacja | Wykrawacz |
|---|---|
| Max. Maks. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 1060x760 |
| Min. min. Sheet Size(mm) Rozmiar arkusza (mm) | 430x350 |
| Max. Maks. die cutting size(mm) rozmiar wykrawania (mm) | 1060x746 |
| Max. Maks. Stamping Size(mm) Rozmiar tłoczenia (mm) | 1020x660 |
| Klasyfikacja | Automatyczny laminator fletowy |
|---|---|
| Grubość papieru wierzchniego (G/SQM) | 150-500 |
| Papier dolny | Flet ABCDE |
| Wydajność laminowania (arkusze/h) | 0-6000 |
| Precyzja laminowania z przodu (mm) | ± 1,5 |
| Klasyfikacja | Układarka kompensacyjna |
|---|---|
| Max. Maks. Stacking height Wysokość składowania | 235 mm |
| Max. Prędkość mechaniczna | 15000 cykli na godzinę |
| Wymiar A | Min. min. 102mm, Max. 102 mm, maks. 320mm 320 mm |
| wymiar B | Min. min. 152mm, Max. 152 mm, maks. 470mm 470 mm |
| Klasyfikacja | Przewijarka do etykiet samoprzylepnych |
|---|---|
| Maks. Szerokość odwijania | 1300 mm |
| Maks. Średnica odwijania | 1000 mm |
| Maks. Średnica przewijania | 800 mm |
| Dopuszczalny zakres grubości | 50-800 g/m2 |
| Klasyfikacja | Układarka kompensacyjna |
|---|---|
| Max. Maks. Stacking height Wysokość składowania | 235 mm |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 15000 cykli na godzinę |
| Wymiar A | Min. min. 102mm, Max. 102 mm, maks. 320mm 320 mm |
| wymiar B | Min. min. 152mm, Max. 152 mm, maks. 470mm 470 mm |
| Klasyfikacja | Układarka kompensacyjna |
|---|---|
| Max. Maks. Stacking height Wysokość składowania | 235 mm |
| Max. Maks. Mechanical Speed Prędkość mechaniczna | 15000 cykli na godzinę |
| Wymiar A | Min. min. 102mm, Max. 102 mm, maks. 320mm 320 mm |
| wymiar B | Min. min. 152mm, Max. 152 mm, maks. 470mm 470 mm |
| Klasyfikacja | Drukarka tekstylna |
|---|---|
| Ilość głowicy drukującej | 4-6 SZT |
| Szybkość produkcji | 600X1800 dpi (3 przebiegi): 120 m2/godz |
| Wysokość drukowania | 2 do 30 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 3300 mm |