| Kanały laserowe | 32CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 22pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690(mm),Min.:400x300(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | ręczny, półautomatyczny |
| Waga netto | 800 kg |
| Kanały laserowe | 32CH,48CH,64CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16 pph, 22 pph, 28 pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | półautomatyczne, ręczne, |
| Waga netto | 900 kg |
| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 28pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X660(mm),Min.:260x300(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | podręcznik |
| Waga netto | 800 kg |
| Diody laserowe obrazu | Zawór światłowodowy |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| prędkość wyjściowa | 35/45/55 talerzy na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163*940mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,40 mm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Kanały laserowe | 32 kanały, 48 kanałów, 64 kanały |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 ppm, 22 ppm, 28 ppm. |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690 (mm) |
| Warunki | dostępne nowe lub używane |
| Rozstrzygnięcie | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| Długość fali lasera | 830 nm |
|---|---|
| System obrazowania | 256 dioda |
| Wydajność | 35/45/55 pph w zależności od ustawień klienta |
| Max. Maks. plate size rozmiar płyty | 1130mm*920mm |
| Min. Min. plate size rozmiar płyty | 510mm*400mm |
| Kanał laserowy | 64 |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1470X1180(mm) |
| Rozkład | 2400 DPI |
| Załadunek i rozładunek płyt | Automatyczny |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-channel; 64-kanałowy; 48-channel; 48-kanałowy; 32-channel 3 |
| Przepustowość | 1030×800 mm, 2400 dpi: 28 płyt/godz.; 22 talerze/godz.; 16 talerzy/godz |
| Powtarzalność | ± 5µm (Ciągłe naświetlanie co najmniej cztery razy na tej samej płycie w temperaturze 23℃ i wilgotno |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220AC, +6%, -10%, Pobór mocy: 4KW |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-kanałowy |
| Przepustowość | 60 płyt na godzinę, 381 mm x 578 mm, 1200 dpi |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Jednofazowy: 220AC, +6%, -10%, Pobór mocy: 4KW |