| Szerokość podłoża | Maszyna do ulepszania etykiet |
|---|---|
| Rezolucja | 360*360 dpi, do 1440*360 dpi |
| Średnica odwijaka / Średnica nawijaka | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Średnica przewijarki | Maks. 700mm, rdzeń 76mm |
| Drukowanie szerokości obrazu | 288 mm (z możliwością przedłużenia do 330 mm) |
| prędkość wyjściowa | 3/5 m2/godz. |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 48"×35"/1200mm×1020mm |
| Kanały laserowe | 256CH |
| Grubość płyty | 0,14-2,84 (mm) |
| Rozstrzygnięcie | 4000dpi, opcjonalnie: 2540dpi |
| Grubość płyty | 0,14-3,94 mm |
|---|---|
| Typ płyty | Cyfrowa płyta polimerowa do mycia wodą lub rozpuszczalnikiem |
| Rozdzielczość wydruku | 5080 DPI |
| Produkcja płyt | Cyfrowe obrazowanie laserowe, naświetlanie, mycie i suszenie |
| Waga | 2800 KG |
| Materiał | Nikiel |
|---|---|
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 600mm*450mm 600 mm * 450 mm |
| Światło | Lampa UV, długość fali 350-450nm |
| Waga netto | 120 kg |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj standardowe opakowanie |
| Klasyfikacja | Maszyna do druku fleksograficznego |
|---|---|
| Maks. Szybkość drukowania | 180 m/min |
| Maks. Szerokość sieci | 360mm; 470mm; 670 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 350 mm; 450mm; 650 mm |
| dla 8 kolorów, 3 stacje sztancowania | Tak; Tak; Brak stacji sztancowania |
| Typ | Maszyna do drukowania etykiet fleksograficznych |
|---|---|
| Maks. Szybkość drukowania | 180 m/min |
| Drukowanie powtarzającej długość | 380-690mm; 380-690mm; 430-630mm 430-630mm |
| Połącz z funkcjami | Flexo, wklęsłodruk, tłoczenie na zimno, tłoczenie na gorąco itp. |
| Nadaje się do różnych podłoży | Papier samoprzylepny, papier i folia samoprzylepna |
| Classification | Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Maks. Szybkość drukowania | 180m/min |
| Maks. Szerokość sieci | 360mm; 470mm; 670 mm |
| Max. Maks. Printing Width Szerokość drukowania | 350 mm; 450mm; 650 mm |
| dla 8 kolorów, 3 stacje sztancowania | Tak; Tak; Brak stacji sztancowania |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Maks. Szybkość drukowania | 180 m/min |
| Maks. Szerokość sieci | 360mm; 470mm; 670 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 350 mm; 450mm; 650 mm |
| Liczba stacji sztancowania | 3; 3; 3; 3; 0 0 |
| Rodzaj maszyny | Rotacyjna maszyna offsetowa |
|---|---|
| Maks. Szybkość drukowania | 180m/min |
| Długość powtórzeń drukowania | 380-690mm; 380-690mm; 430-630mm 430-630mm |
| Połącz z funkcjami | Flexo, wklęsłodruk, tłoczenie na zimno, tłoczenie na gorąco itp. |
| Nadaje się do różnych podłoży | Papier samoprzylepny, papier i folia samoprzylepna |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Szybkość drukowania | 60 m/min |
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |