| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Kolor druku | 1-6 kolorów |
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 310 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Max. Maks. Printing Width Szerokość drukowania | 310 mm |
| Maks. średnica odwijania | 600 mm |
| Długość fali lasera | 830 nm |
|---|---|
| System obrazowania | 64 diody |
| Wydajność | 16 pph |
| Max. Maks. plate size rozmiar płyty | 1470 mm * 1180 mm |
| Min. Min. plate size rozmiar płyty | 650mm * 550mm |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Max. Szerokość drukowania | 310 mm |
| Maks. średnica odwijania | 600mm |
| Kanał laserowy | 64 |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 12PPH |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1680X1350(mm) |
| Rozkład | 2400 dpi lub 1200 dpi opcjonalnie |
| Załadunek i rozładunek płyt | Automatyczny |
| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 28pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690(mm),Min.:400x300(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | ręczny, półautomatyczny |
| Waga netto | 800 kg |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Maks. Szybkość drukowania | 180m/min; 180m/min; 180m/min; 180m/min; 180m/min 180m/min |
| Maks. Szerokość sieci | 360mm, 470mm, 670mm |
| Max. Szerokość drukowania | 350mm, 450mm, 650mm |
| Maks. średnica odwijania | 900mm, 900mm, 1000mm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Model | Seria termiczna 800 |
|---|---|
| Prędkość | 16/22/28 pph |
| Max. Maks. imaging size rozmiar obrazu | 1163mm*940mm |
| Min. Min. Imaging size Rozmiar obrazu | 400 mm * 300 mm |
| Wymiary maszyny | 2320mm * 1080mm * 960mm |