| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
|---|---|
| Wydajność | 800 mm × 660 mm, 2400 dpi: 28 płyt/godz.; 22 talerze/godz.; 16 talerzy/godz |
| Powtarzalność | ±5µm (Ciągłe naświetlanie przez cztery lub więcej razy na tej samej płytce w temperaturze 23℃ i wilg |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220 AC, +6%, -10%, Zużycie energii: 4 kW |
| Rozmiar płyty | Maks. 800 mm × 690 mm, Min. 400 mm × 300 mm |
| Imaging System | 24/32/48-channel |
|---|---|
| Throughput | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 plates/hour; 22 plates/hour; 16 plates/hour |
| Repeatability | ±5µm (Continuous exposing for four times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Power Supply | Single-phase: 220AC, +6%, -10%, Power Consumption: 4KW |
| Plate Size | Max. 800mm × 690mm, Min. 400mm × 300mm |
| Kanały laserowe | 256CH |
|---|---|
| Output Speed | 48pph |
| Max.Plate Size | 1163X940(mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Net Weight | 900KGS |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 128-kanał |
| Przepustowość | 1470 mm x 1180 mm/ 2400 dpi: 27 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Jednofazowy: 220AC-240AC, Zużycie energii: 5,5 kW |
| Machine Type | CTCP Machine |
|---|---|
| Imaging System | 48-Channel, 32-Channel, 24-Channel |
| Throughput(Plates/Hour) | 28, 22, 16, 800mm X 660mm, 2400dpi |
| Plate Sizes | Max. 800mm X 690mm, Min. 400mm X 300mm |
| Exposing Size | Max. 800mm X 646mm, Min. 260mm X 284mm |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 128 kanałów |
| Wydajność | 1470 mm x 1180 mm/ 2400 dpi: 27 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe narażanie przez 4 razy lub więcej na tej samej płytce w temperaturze 23 ℃ i wilgotnoś |
| Zasilanie | Jednofazowy: 220AC-240AC, Zużycie energii: 5,5 kW |
| Czułość widmowa | 830 nm |
|---|---|
| Typ płyty | Płyta termiczna CTP niezawierająca środków chemicznych |
| Zastosowanie | Druk offsetowy komercyjny lub gazetowy |
| Gęstość | 0,15-0,30 mm |
| Normalne rozmiary | 1030x800x0,30 mm;510x400x0,15 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna do produkcji pudełek |
|---|---|
| Max. Production Speed | 200 PCS/Min |
| Wysokość klap bocznych | 15mm-250mm |
| Wysokość klap + pokrywa | 50mm-250mm |
| Blank Length | 100mm-450mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Precyzja chromatografii | ± 0,1 mm |
| Długość drukowania | 177,8-355,6 mm |
| Waga maszyny | Około 2150 kg; Około 3350 kg |
| Max. Szerokość drukowania | 310 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do produkcji pudełek |
|---|---|
| Max. Prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Wysokość klap bocznych | 15mm-250mm |
| Wysokość klap + pokrywa | 50mm-250mm |
| Pusta długość | 100mm-450mm |