| Machine Type | CTP Machine |
|---|---|
| Imaging System (Channel) | 64CH/ 48CH/ 32CH, Discrete 830nm laser diode |
| Throughput (Plates/Hour) | 28pph/ 22pph/ 16pph, 1030mm × 800mm, 2400dpi |
| Media Type | Positive thermal CTP plate |
| Plate Thickness | 0.15mm to 0.30mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania (kanał) | 64-kanałowy/ 48-kanałowy/ 32-kanałowy, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28 stron na godzinę / 22 stron na godzinę / 16 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Typ mediów | Pozytywna płyta termiczna CTP |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Nazwa produktu | Ecoographix Komputer do płyty Sprzęt wstępny do druku CTP |
|---|---|
| Metoda ujawniania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | 24/32/48 kanał |
| Wydajność | 16/22/28 Płyty/godzinę; 800 mm x 690 mm, 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Max.800mm X 660mm; Maks. 800 mm X 660 mm; Min.400mm X 300mm Min. 400 mm x 30 |
| Postanowienia | 2400 dpi |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm x 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 400mm x 300mm< |
| System obrazowania | 64CH; 64CH; 48CH; 48CH; 32CH 32CH |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28; 28; 22; 22; 16, 1030mm x 800mm, 2400dpi 16, 1030 mm x 800 |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1470mm x 1180mm; 1470 mm x 1180 mm; Min. min. < |
| System obrazowania | 64CH |
| prędkość wyjściowa | 16 talerzy/godz |
| Technologia druku | Ekspozycja laserowa |
|---|---|
| Jakość druku | Wysoka rozdzielczość, wysoka jakość |
| Maksymalny rozmiar płyty | 680 mm x 430 mm |
| Rodzaje płyt | 830 nm termiczna płyta CTP, flexo bliche |
| Grubość płyty | 0,14 mm - 1,7 mm |
| Model | FL4835 |
|---|---|
| Opis | Maszyna Floxo CTP |
| Rozstrzygnięcie | 2540/5080/4000 dpi |
| Maksymalny obszar obrazowania | 1200 mm * 1020 mm |
| Min. obszar obrazowania | 200 mm * 200 mm |
| Grubość płyty | 0,15 mm - 1,7 mm |
|---|---|
| kanał laserowy | 32CH; 32CH; 16CH 16CH |
| Na wskroś | 2.5 Sqm/H; 2,5 m2/godz.; 1.25 Sqm/H 1,25 m2/godz |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 800mm*660mm; 800 mm * 660 mm; 680mm*430mm 680 mm * 430 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
| Przepustowość | 800 mm × 660 mm, 2400 dpi: 28 płyt/godz.; 22 talerze/godz.; 16 talerzy/godz |
| Powtarzalność | ± 5µm (Ciągłe naświetlanie co najmniej cztery razy na tej samej płycie w temperaturze 23℃ i wilgotno |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220AC, +6%, -10%, Pobór mocy: 4KW |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-kanałowy |
| Przepustowość | 1630 mm x 1325 mm / 2400 dpi: 10 płyt na godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Trójfazowa: 380V, maksymalna moc (wartość szczytowa): 5,5KW |