| Model | re-flexo pro 3 |
|---|---|
| Funkcja | Densytometr płytowy fleksograficzny |
| podłoże | Filmy oddzielające kolory Lase Czarna maska Płytka fleksograficzna |
| Szczegóły pakowania | Drzewna obudowa |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Kanały laserowe | 32CH,48CH,64CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16 pph, 22 pph, 28 pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690(mm) |
| Stan | nowe lub używane dostępne |
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Kanały laserowe | 28CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690(mm),Min.:400x300(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | ręczny, półautomatyczny |
| Waga netto | 800 kg |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Kanały laserowe | 256CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 48 ppm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |
| Kanały laserowe | 32 kanały, 48 kanałów, 64 kanały |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 ppm, 22 ppm, 28 ppm. |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690 (mm) |
| Warunki | dostępne nowe lub używane |
| Rozstrzygnięcie | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| Typ | Automat ładujący CTP |
|---|---|
| Szybkość podawania płytek | ≤ 75 talerzy/godz |
| Rozmiar talerza | Maks. 1163 x 940 mm, min. 400x300mm |
| Ilość załadunku płyty | 100pcs |
| Interfejs | Rs 485 |
| Wskaźnik | 0,15-0,4 mm |
|---|---|
| kolor | niebieski |
| Długość do biegania | 100000-200000 wyświetleń |
| Energia ekspozycji | 110 mj/cm2-130mj/cm2 |
| Rodzaj | Płyta termiczna, przystosowana do pracy z atramentem UV |
| Typ maszyny | maszyna do kartonowania |
|---|---|
| Max. Prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Gwarancja | 1 rok obejmujący wszystkie części |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Typ | Cyfrowa maszyna do sztancowania etykiet |
|---|---|
| Prędkość cięcia | Maks. 9m/min ((Zależy od kształtu i wielkości etykiety) |
| Precyzja cięcia | 0,1 mm |
| Szerokość cięcia mediów | 40-350mm |
| Max. Szerokość etykiety | 330 mm |