| Czujnik | CMOS 1,3 megapiksela |
|---|---|
| Światło | Białe światło LTD*8szt |
| Zoom cyfrowy | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Czujnik | CMOS 1,3 megapiksela |
|---|---|
| Światło | Białe światło LTD*8szt |
| Zoom cyfrowy | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Czujnik | CMOS 1,3 megapiksela |
|---|---|
| Światło | Białe światło LTD*8szt |
| Zoom cyfrowy | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Dotknięcie krzykiem | Android OS z HD 720 |
|---|---|
| Wymiar | 180*70*55 |
| Format obrazu | BMP |
| Czas pomiaru | 1 sekunda |
| Waga netto | 300g |
| Sensor | CMOS 1.3 megapixel |
|---|---|
| Światło | Białe światło LTD*8szt |
| Zoom cyfrowy | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Sensor | CMOS 1.3 megapixel |
|---|---|
| Light | White light LTD*8pcs |
| Digital zoom | 2 |
| Image size | 1280*720 |
| Battery capability | 3200mAh |
| Czujnik | CMOS 1,3 megapiksela |
|---|---|
| Światło | Białe światło LTD*8szt |
| Zoom cyfrowy | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do tworzenia płyt CTP |
| Użycie | Druk offsetowy |
| pakiet transportowy | drewniana obudowa |
| Znak towarowy | EcooGraphix |
| Nazwa produktu | EcooGraphix Termal CTP Wymiana i naprawa głowicy |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok (na ten sam problem) |
| Pakiet transportowy | Standardowe drewniane pudełko eksportowe |
| Użycie | Druk offsetowy |
| Rodzaj | Maszyna do tworzenia płyt CTP |
| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płyt wielkoformatowych |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 pph; 16 osób na godzinę; 470mm x 1180mm / 2400dpi 470 mm x 1180 mm / 2400 |
| System obrazowania | 64 kanał |
| Grubość płyty | 0,15 mm-0,40 mm lub 0,25 mm-0,4 mm (Alternatywnie) |
| Rezolucja | 2400 dpi |