| Kanał laserowy | 64CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1470X1180(mm) |
| Rozkład | 2400 dpi lub 1200 dpi opcjonalnie |
| Załadunek i rozładunek płyt | Automatyczny załadunek i rozładunek |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1250mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 58L, 70L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |
| Minimalna szerokość | 280mm szerokości |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | regulowany, 400-1000 mm/minutę |
| temperatura | 10-45 stopni |
| Poziom automatyczny | Wysoka automatyczna |
| Prędkość | 22 pph |
|---|---|
| SYSTEM LASEROWY | 32 diody |
| Długość fali lasera | 400-410nm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800mm * 660mm |
| Min. Min. plate size rozmiar płyty | 400 mm * 300 mm |
| Główny składnik | glukonian sodu |
|---|---|
| Kod HS | 37079090 |
| uszczelka | 500 ml na plastikową butelkę, 36 butelek na paletę |
| Podanie | Bezalkoholowe źródło wiadomości do druku offsetowego |
| Uzupełnianie | 120 ML/SQM |
| Główny składnik | glukonian sodu |
|---|---|
| Kod Hs | 37079090 |
| Opakowanie | 500 ml na plastikową butelkę, 36 butelek na palecie |
| Zastosowanie | Bezalkoholowe źródło wiadomości o druku offsetowym |
| Zapewnienie | 120 ml/m2 |
| Waga | 300g |
|---|---|
| Czujnik | Kolor CMOS 1,3 MB |
| Karta pamięci | 4GB |
| fabuła | 16 giga bajtów |
| Powiększenie | 5X do 200X dla monitora 17 cali |
| Czujnik | CMOS 1,3 megapiksela |
|---|---|
| Światło | Białe światło LTD*8szt |
| Zoom cyfrowy | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Czujnik | CMOS 1,3 megapiksela |
|---|---|
| Światło | Białe światło LTD*8szt |
| Zoom cyfrowy | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |
| Pojemność baterii | 3200 mAh |
| Sensor | CMOS 1.3 megapixel |
|---|---|
| Light | White light LTD*8pcs |
| Digital zoom | 2 |
| Image size | 1280*720 |
| Battery capability | 3200mAh |