| Typ | Automat ładujący CTP |
|---|---|
| Szybkość podawania płytek | ≤ 75 talerzy/godz |
| Ilość załadunku płyty | 4 kasety (100 sztuk w kasecie) |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 1163 x 940mm, Min. 1163 x 940 mm, min. 400 x 300mm |
| Grubość płyty | 0,15 mm-0,40 mm |
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
|---|---|
| System obrazowania | laser 825 nm |
| prędkość wyjściowa | 16/22/28/35/45 talerzy na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | Maks. 800 mm x 660 mm |
| Grubość płyty | 0,15 mm, 0,30 mm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550mm |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |
| Zasilacz | 220 V. |
| Typ | Densytometr płytkowy |
|---|---|
| Czas pomiaru | 1S |
| Powtarzalność | ± 0,02 D (gęstość), ± 1% (powierzchnia kropki) |
| Powiększenie | 5-200 |
| ekran | Dotykowy ekran LCD 720HD |
| Typ | Maszyna do pakowania żywności w kartony |
|---|---|
| Przybory | Karton 200-600gsm; papier z tektury falistej o grubości nie przekraczającej 1,5 MM |
| Obszar pokrycia | 4,0 mln * 1,2 mln |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Klasyfikacja maszyn | Maszyna do układania kartonów |
|---|---|
| woltaż | 380 V/50 Hz |
| Maksymalna prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Przybory | Karton 200-600gsm; papier z tektury falistej o grubości nie przekraczającej 1,5 MM |
| Obszar pokrycia | 4,0 mln * 1,2 mln |
| Klasyfikacja | wytwarzanie kartonów papierowych |
|---|---|
| Max. Prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Woltaż | 380 V/50 Hz |
| Tworzywo | Karton 200-600GSM |
| Rozmiar | 2980 mm * 1560 mm * 1320 mm |
| Typ maszyny | Maszyna do pudełek śniadaniowych |
|---|---|
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Max. Prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Wysokość klap bocznych | 15mm-250mm |
| Kanał laserowy | 64CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1470X1180(mm) |
| Rozkład | 2400 dpi lub 1200 dpi opcjonalnie |
| Załadunek i rozładunek płyt | Automatyczny załadunek i rozładunek |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 58L, 76L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |