| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 22os./godz |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |
| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 22os./godz |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Czułość płytki | 120mj/Centymetry kwadratowe |
| Na wskroś | 25 płyt na godzinę, 800 X 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 270mm X 270mm |
| Powtarzalność | 0,01 mm |
| Odsłanianie systemu | Światłowód |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 22pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1680X1350(mm) |
| Rozkład | 2400 dpi lub 2540 dpi opcjonalnie |
| Załadunek i rozładunek płyt | Automatyczny |
| Kanały laserowe | 28CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 godz |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690 (mm), Min.: 400x300 (mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | ręczny, półautomatyczny |
| Waga netto | 800 kg |
| Obrazowe diody laserowe | 128CH |
|---|---|
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Prędkość wyjściowa | 44 talerze na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163*940mm |
| rodzaj płyty | Pozytywna płyta CTCP 405 nm lub płytka PS o wysokiej czułości sensitive |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1500mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 72L,58L,46L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Masa netto | 350 kg |
| Kanały laserowe | 32CH,48CH,64CH,128CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16 pph, 22 pph, 28 pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690(mm) |
| Stan | nowe lub używane dostępne |
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Kanały laserowe | 32CH,48CH,64CH,128CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16 pph, 22 pph, 28 pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690(mm) |
| Stan | nowe lub używane dostępne |
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |