| Rodzaj | maszyna termiczna CTP |
|---|---|
| Fala laserowa | 830 nm |
| Prędkość | 25 sztuk na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800mm * 660mm |
| Min. Min. plate size rozmiar płyty | 270mm*270mm |
| Kanały laserowe | 28CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1160X940(mm),Min.:400x300(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | ręczny, półautomatyczny |
| Waga netto | 900 kg |
| Diody laserowe obrazu | Zawór światłowodowy |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| prędkość wyjściowa | 35/45/55 talerzy na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163*940mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,40 mm |
| Kanały laserowe | 256CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 48 ppm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Czułość płytki | 120mj/Centymetry kwadratowe |
| Na wskroś | 25 płyt na godzinę, 800 X 660 mm, 2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 270mm X 270mm |
| Powtarzalność | 00,01 mm |
| Kanały laserowe | 256CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 48 ppm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |
| Kanały laserowe | 32CH,48CH,64CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16 pph, 22 pph, 28 pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690(mm) |
| Stan | nowe lub używane dostępne |
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Kanały laserowe | 32CH,48CH,64CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16 pph, 22 pph, 28 pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690(mm) |
| Stan | nowe lub używane dostępne |
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Typ maszyny | Piekarnik do pieczenia płyt |
|---|---|
| Ustawianie ilości talerzy | 4 sztuki / 8 sztuk |
| Metoda suszenia | Metoda suszenia na gorąco |
| Obszar kontroli temperatury | 50ºC-250ºC |
| Metoda operacyjna | Automatyczny |
| Typ | Automat ładujący CTP |
|---|---|
| Szybkość podawania płytek | ≤ 75 talerzy/godz |
| Ilość załadunku płyty | 4 kasety (100 sztuk w kasecie) |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 1,163 x 940mm, Min. 1163 x 940 mm, min. 400 x 300mm |
| Grubość płyty | 0,15 mm-0,40 mm |