| Typ maszyny | Maszyna do produkcji pudełek papierowych |
|---|---|
| Max. Maks. Production Produkcja | 200 szt./min |
| Obszar pokrycia | 4,0 mln * 1,2 mln |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Typ maszyny | Maszyna do produkcji pudełek papierowych |
|---|---|
| Max. Prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Obszar pokrycia | 4,0 mln * 1,2 mln |
| Tworzywo | Tektura 200-600gsm, tektura falista o grubości nie przekraczającej 1,5mm |
| Woltaż | 380 V/50 Hz |
| Typ maszyny | Maszyna do produkcji pudełek papierowych |
|---|---|
| Max. Prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Tworzywo | Tektura 200-600gsm, tektura falista o grubości nie przekraczającej 1,5mm |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Typ maszyny | Maszyna do produkcji kartonów |
|---|---|
| Maksymalna prędkość produkcji | 200 sztuk/min |
| Obszar pokrycia | 4,0 mln * 1,2 mln |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Typ maszyny | Maszyna do produkcji pudełek |
|---|---|
| Max. Prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Wysokość klap bocznych | 15mm-250mm |
| Klasyfikacja | Maszyna do produkcji pudełek papierowych |
|---|---|
| Materiał do drukowania | Jednostronna lub dwustronna tektura powlekana PE o gramaturze 200-600 g / m2 |
| Maks. Prędkość | ≤ 60szt/min |
| całkowita moc | 5,5 kW |
| Dopływ powietrza | 0,6 MPa |
| Machine Type | Paper Box Making Machine |
|---|---|
| Max. Production Speed | 200 PCS/Min |
| Material | Paper board 200-600gsm, corrugated board paper with thickness not exceed 1.5mm |
| Blank Length | 100mm-450mm |
| Blank Width | 100mm-630mm |
| Typ | Densymetr płytkowy CTP |
|---|---|
| Transduktor | CMOS 1,3 megapiksela |
| Światło | Białe światło LTD*8szt |
| Zoom cyfrowy | 2 |
| Rozmiar obrazu | 1280*720 |
| Klasyfikacja | Maszyna do produkcji pudełek papierowych |
|---|---|
| Max. Prędkość produkcji | 200 szt./min |
| Obszar pokrycia | 4,0 mln * 1,2 mln |
| Pusta długość | 100mm-450mm |
| Pusta szerokość | 100mm-630mm |
| Rodzaj | Zarówno mycie wodą, jak i mycie rozpuszczalnikiem są wykonalne |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcja | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczny | - Tak, proszę. |
| Grubość płyty | 0.15mm-5.50mm |