| Stan maszyny | Nowy |
|---|---|
| Diody laserowe obrazu | 64CH,48CH,32CH |
| Rezolucja | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| prędkość wyjściowa | 28 talerzy na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163*940mm |
| Typ maszyny | Maszyna UV-CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1680mm x 1350mm; 1680 mm x 1350 mm; Min. Min. < |
| Rezolucja | 2400dpi |
| System obrazowania | 128 kanałów, dyskretna dioda laserowa 400-410nm |
| Przepustowość | 22 płyty/godzinę, 1630 mm x 1325 mm/2400 dpi |
| System obrazowania | 64-kanałowy |
|---|---|
| Wydajność | 1470 mm x 1180 mm / 2400 dpi: 16 płyt na godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe narażanie przez 4 razy lub więcej na tej samej płytce w temperaturze 23 ℃ i wilgotnoś |
| Zasilacz | Pojedyncza faza: 220 V-240 V, zużycie energii (wartość szczytowa): 5,5 kW |
| Rozmiar płyty | Max.1470mm x1180mm; Maks. 1470 mm x 1180 mm; Min. min. 300mm x 400mm< |
| Rodzaj maszyny | Maszyna UV-CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1680mm x 1350mm; 1680 mm x 1350 mm; Min. Min. < |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| System obrazowania | 128 kanałów, dyskretna dioda laserowa 400-410nm |
| Wydajność | 22 płyty/godzinę, 1630 mm x 1325 mm/2400 dpi |
| Zapewnienie | 120 ml/m2 |
|---|---|
| Główny składnik | glukonian sodu |
| Kod HS | 37079090 |
| Statyczny | 60 ml/h |
| Opakowanie | 20L na plastikową butelkę |
| Dioda laserowa | 64 |
|---|---|
| Długość fali | 810 nm |
| Typ maszyny | termiczny CTP |
| Prędkość | 28 stron na godzinę |
| Szczegóły pakowania | Drewniana skrzynka |
| Nazwa produktu | Naświetlarka CTCP/UV CTP |
|---|---|
| Wydajność | 16/22/28pph; 16/22/28os./godz.; 1030mm x 800mm / 2400dpi 1030 mm x 800 mm / |
| Rozmiary talerzy | Maks. 800 mm x 660 mm; min. 260 mm x 300 mm |
| Typ mediów | Pozytywna płyta UV-CTP/CTCP lub płytka PS o wysokiej czułości |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Długość fali lasera | 830nm |
|---|---|
| System obrazowania | 256 diody |
| Wydajność | 35/45/55 stron na godzinę w zależności od ustawień klienta |
| Maks. Rozmiar płyty | 1130 mm*920 mm |
| Min. rozmiar płyty | 510mm*400mm |
| Długość fali lasera | 830nm |
|---|---|
| System obrazowania | 256 diody |
| Wydajność | 35/45/55 stron na godzinę w zależności od ustawień klienta |
| Maks. Rozmiar płyty | 1130 mm*920 mm |
| Min. rozmiar płyty | 510mm*400mm |
| Typ | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiar strony (mm) | 280-860; 280-1100; 280-1200; 290-1500 |
| Szybkość przetwarzania | Regulacja prędkości (10 do 60 sekund) 400-1000 mm/minutę |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46L; 58L; 70L; 78L |