| Tworzywo | stal nierdzewna |
|---|---|
| Styl | Maszyna CTP |
| Automatyczna ocena | Automatyczny |
| Pakiet transportowy | Drewniana obudowa |
| Znak firmowy | EcooGraphix |
| Technologia druku | Ekspozycja laserowa |
|---|---|
| Jakość druku | Wysoka rozdzielczość, wysoka jakość |
| Maksymalny rozmiar płyty | 430mm X 330mm |
| Rodzaje płyt | 830 nm termiczna płyta CTP, płyta polimerowa flexo |
| Grubość płyty | 0,14 mm - 1,7 mm |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Kanał laserowy | 32CH; 32CH; 16CH 16CH |
| Na wskroś | 2.5 Sqm/H; 2,5 mkw./godz.; 1.25sqm/H 1,25m2/H |
| Postanowienia | 4000dpi |
| Maks. Szerokość | 800mm*660mm; 800 mm * 660 mm; 680mm*430mm 680 mm * 430 mm |
| Model | FL4835 |
|---|---|
| Opis | Maszyna fleksograficzna CTP |
| Max. Obszar obrazowania | 1220 mm*1020 mm |
| System laserowy | 256 Zawór laserowy |
| Rozstrzygnięcie | 2540/5080 DPI |
| Wydajność | 0,4 m²/godz |
|---|---|
| Maks. Rozmiar grawerowania | 1270 x 900 mm (50 x 35 cali) |
| Zmienne rozdzielczości | 2000 - 5080 dpi |
| Maks. Ekran | 200 lpi |
| Zakres gradacji | 1 - 99% |
| Nazwa produktu | Cyfrowa naświetlarka do naświetlania płyt fleksograficznych CTP do drukowania etykiet |
|---|---|
| Typ mediów | Płytka drukarka cyfrowa Flexo |
| kanał laserowy | 16-kanałowy |
| prędkość wyjściowa | 1,25 m2 /godz |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16CH |
| Przepustowość | 1,25 m2 na godzinę |
| Maks. Szerokość | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm - 1,7 mm |
| Model | FL800 |
|---|---|
| Rodzaj maszyny | Zdjęcia płytki polimerowej |
| Max. Obszar wyjściowy | 790 mm*690 mm |
| Typ płyty | cyfrowa płyta polimerowa Flexo |
| Plate gauges | 0.14mm-2.84mm |
| Rozmiar strony | Maks. 1016 mm * 1219 mm |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wielkoformatowa obróbka płyt fleksograficznych wszystko w jednej maszynie |
| Światło | Lampa UV Philips, długość fali 350-450nm |
| Waga netto | 950kg |
| Rozmiar maszyny (szer. x dł. x wys.) mm | 2180x1770x1350 |
| Kanały laserowe | 256CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 48 ppm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |