| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Typ nośnika | Pozytywna płyta termiczna CTP |
| Rozmiar maszyny (szer. x dł. x wys.) mm | 2127x1610x1058 |
| System obrazowania (kanał) | 64-kanałowy/ 48-kanałowy/ 32-kanałowy, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28 stron na godzinę / 22 stron na godzinę / 16 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Typ maszyny | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-kanałowa, 48-kanałowa, 32-kanałowa, dyskretna dioda laserowa 400-410nm |
| Przepustowość | 28 str./godz., 22 str./godz., 16 str./godz., 1030 mm × 800 mm, 2400 dpi |
| Rezolucja | 2400 dpi (opcja: 1200 dpi) |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Typ maszyny | Maszyna CTCP |
|---|---|
| System obrazowania | 64CH; 64CH; 48CH; 48CH; 32CH 32CH |
| Przez cały czas (talerze/godz.) | 28; 28; 22; 22; 16 16 |
| Postanowienia | 2400dpi |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 1163mm x 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 400mm x 300mm< |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 2400 dpi (opcja: 1200 dpi) |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm X 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 300mm X 400mm< |
| System obrazowania | 64-kanałowy, 48-kanałowy, 32-kanałowy |
| Na wskroś | 28pph, 22pph, 16pph, 1030mm*800mm 2400dpi |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 2400dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm x 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 400mm x 300mm< |
| System obrazowania | 64CH; 64CH; 48CH; 48CH; 32CH 32CH |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28; 28; 22; 22; 16, 1030mm x 800mm, 2400dpi 16, 1030 mm x 800 |
| Typ maszyny | Maszyna CTCP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm x 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 400mm x 300mm< |
| System obrazowania | 64CH; 64CH; 4CH; 4CH; 32CH 32CH |
| Przez cały czas (talerze/godz.) | 28; 22; 16, Dyskretna dioda laserowa 405nm |
| Postanowienia | 2400dpi |
| Typ nośnika | Płyta termiczna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64CH |
| Na wskroś | 16 talerzy/godz |
| Rezolucja | 2400dpi |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 1470mm x 1180mm; 1470 mm x 1180 mm; Min. min. < |
| Typ maszyny | Maszyna CTCP |
|---|---|
| System obrazowania | 128-kanałowa, dyskretna dioda laserowa 400-410nm |
| Przepustowość | 45 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm X 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 300mm X 400mm< |
| Typ nośnika | Pozytywna płyta UV-CTP, płyta PS o wysokiej czułości |
| Machine Type | UV-CTP plate machine |
|---|---|
| Media Type | Positive UV-CTP plate, high-sensitive PS plate |
| Imaging System | 64CH, 48CH, 32CH, Discrete 400-410nm laser diode |
| Throughput | 28pph, 22pph, 16pph, 1030mm × 800mm, 2400dpi |
| Repeatability | ± 5 μm(Continuous exposing for 4 times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Długość fali laserowej | 830nm |
|---|---|
| System obrazowania | 256 diody |
| Przepustowość | 35/45/55 stron na godzinę w zależności od ustawień klienta |
| Maks. Rozmiar płyty | 1130 mm*920 mm |
| Min. rozmiar płyty | 510mm*400mm |