| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płyt wielkoformatowych |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 pph; 16 osób na godzinę; 470mm x 1180mm / 2400dpi 470 mm x 1180 mm / 2400 |
| System obrazowania | 64 kanał |
| Grubość płyty | 0,15 mm-0,40 mm lub 0,25 mm-0,4 mm (Alternatywnie) |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Normalne rozmiary | 1030x800x0,30mm;510x400x0,15mm |
|---|---|
| Kolor płyty | niebieski |
| Grubość | 0,15-0,40 mm |
| rodzaj płyty | Dwuwarstwowa pozytywna płyta termiczna CTP |
| Czułość widmowa | 830nm |
| Kolor płyty | niebieski |
|---|---|
| Grubość | 0,15,0,20,0,25,0,30,0,40mm |
| rodzaj płyty | Dwuwarstwowa płyta termiczna CTP odporna na rozpuszczalniki |
| Czułość widmowa | 830nm |
| Podanie | Atrament UV Druk reklamowy lub gazetowy |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16CH |
| Wydajność | 1,25 m2 na godzinę |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16CH |
| Wydajność | 1,25 m2 na godzinę |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |
| Nazwa produktu | Wszystko w jednym modelu maszyny do wywoływania płyt fleksograficznych |
|---|---|
| Rozmiar strony | 600 mm * 450 mm, 600 mm * 900 mm, 800 mm * 1200 mm |
| Grubość płyty | 0.15mm-3.84mm |
| Typ płyty | Cyfrowa płytka flexo (prania wodna lub z rozpuszczalnikiem) |
| Światło | Lampa UV Philips, długość fali 350-450nm |
| Model | FL5080 |
|---|---|
| Opis | Maszyna VLF flexo CTP |
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| Prędkość | 3 mkw. na godzinę lub 5 mkw. na godzinę |
| Rozstrzygnięcie | 5080 dpi, można go rozszerzyć do 10160 dpi |
| Model | FL5080 |
|---|---|
| Opis | Maszyna VLF flexo CTP |
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| Prędkość | 3 mkw. na godzinę lub 5 mkw. na godzinę |
| Rozstrzygnięcie | 5080 dpi, można go rozszerzyć do 10160 dpi |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-kanałowy, 48-kanałowy, 32-kanałowy |
| Na wskroś | 28 pp na godzinę, 22 pp na godzinę, 16 pp na godzinę |
| Postanowienia | 2400 dpi (opcja: 1200 dpi) |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm X 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 300mm X 400mm< |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| Typ nośnika | Płyta termiczna CTP |
| System obrazowania | 64CH |
| Prędkość wyjściowa | 16 talerzy/godz |
| Rezolucja | 2400dpi |