| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/74/78L |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Obrazowe diody laserowe | 64CH |
|---|---|
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Prędkość wyjściowa | 28 talerzy na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163*940mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,40 mm |
| Zastosowanie | Etykieta i znak towarowy |
|---|---|
| Typ płyty | Film korozyjny cieplnej, cyfrowa mycie z praniem wody, cyfrowa flexoplata z przemywem wody, cyfrowa |
| System obrazowania | 16/32-kanał |
| Prędkość | 1,25/2,5 m2 płytki/godzinę |
| Postanowienia | 4000 dpi |
| Rodzaj | Zarówno mycie wodą, jak i mycie rozpuszczalnikiem są wykonalne |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcja | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Grubość płyty | 0.15mm-5.50mm |
| Rodzaj | Zarówno mycie wodą, jak i mycie rozpuszczalnikiem są wykonalne |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcja | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Grubość płyty | 0.15mm-5.50mm |
| Rodzaj | Zarówno mycie wodą, jak i mycie rozpuszczalnikiem są wykonalne |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcja | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Grubość płyty | 0.15mm-5.50mm |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| laser | Laser półprzewodnikowy |
| Płyta | Płyta termiczna |
| Widmo | 830 nm |
| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 28pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X660(mm),Min.:260x300(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | podręcznik |
| Waga netto | 800 kg |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Klasyfikacja | Bęben zewnętrzny |
| Źródło światła | Laser półprzewodnikowy |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Znak towarowy | EcooGraphix |
| Obrazowe diody laserowe | 64,48,32CH |
|---|---|
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Prędkość wyjściowa | 28 talerzy na godzinę |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163*940mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,40 mm |