| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1150mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 58L,46L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350KGS |
| Typ maszyny | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 4000dpi |
| System obrazowania (kanał) | 16; 32 |
| Prędkość wyjściowa | 1.25 Sqm/H; 1,25 mkw./godz.; 2.5 Sqm/H 2,5 mkw./godz |
| Max. Breadth | 800mm × 660mm |
| Typ maszyny | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 4000dpi |
| System obrazowania (kanał) | 16CH; 16CH; 32CH 32CH |
| Prędkość wyjściowa | 1.25 Sqm/H; 1,25 mkw./godz.; 2.5 Sqm/H 2,5 mkw./godz |
| Maks. Szerokość | 800 mm x 660 mm |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji płyt fleksograficznych na bazie rozpuszczalnika |
|---|---|
| Rozmiar strony | Max. Maks. 920mm*680mm 920 mm * 680 mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Moc robocza | 3,5kW |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji płyt fleksograficznych na bazie rozpuszczalnika |
|---|---|
| Rozmiar strony | Max. Maks. 920mm*680mm 920 mm * 680 mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Moc robocza | 3,5kW |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16CH |
| Wydajność | 1,25 m2 na godzinę |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16CH |
| Wydajność | 1,25 m2 na godzinę |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |
| Type | Solvent based flexo plate making machine |
|---|---|
| Page Size | Max. 920mm*680mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Working Power | 3.5KW |
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| kanał laserowy | 16 kanałów |
| prędkość wyjściowa | 1,25 m2 /godz |
| Maksymalna szerokość | 26'' x 17''/680mm x430mm |
| Min. min. Breadth Szerokość | 100 mm x 100 mm |
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Kanał laserowy | 16 kanałów |
| Prędkość wyjściowa | 1,25 m2 /godz |
| Maksymalna szerokość | 26'' x 17''/680mm x430mm |
| Min. min. Breadth Szerokość | 100 mm x 100 mm |