| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 25 talerzy/godz |
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi, 120 mj/cm² |
| Rozmiar talerza | Max. Maks. 800mm x 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 300mm x 300mm |
| Rezolucja | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Product name | Automatic Plate Making Machine |
|---|---|
| Imaging System | External Drum 825nm Laser |
| Output Speed | 55pph 800*660mm/2400dpi |
| Plate Thickness | 0.15mm, 0.30mm |
| Resolution | 2400dpi Or1200dpi |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 25 talerzy/godz |
|---|---|
| Czułość płytki | 800 x 660 mm, 2400 dpi, 120 mj/cm² |
| Rozmiar płyty | Maks. 800 mm x 660 mm, Min. 300 mm x 300 mm |
| Rezolucja | Standardowo: 2400 dpi lub 1200 dpi |
| Ładowanie płyty | Standard: autoloader na jedną kasetę z funkcją ręcznego wkładania płyt |
| Nazwa produktu | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| kanał laserowy | 16 kanałów |
| prędkość wyjściowa | 1,25 m2 /godz |
| Maksymalna szerokość | 26'' x 17''/680mm x430mm |
| Min. min. Breadth Szerokość | 100 mm x 100 mm |
| Typ maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16CH |
| Na wskroś | 1,25 m2/godz |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |
| Maks. Szerokość | 430mm X 330mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16CH |
| Na wskroś | 1,25 m2/godz |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 430mm X 330mm |
| Classification | UV CTP Machine |
|---|---|
| Imaging System | 128-channel |
| Throughput(plates/hour) | 1030mm x 800mm, 2400dpi: 45 |
| Rozmiar płyty | Maks. 1163 mm × 940 mm, min. 400 mm × 300 mm |
| Repeatability | ± 5μm(Continuous exposing for 4 times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Prędkość wyjściowa | 4,3m2/h |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 47"×60"/1200mm×1524mm |
| Kanały laserowe | 32CH |
| Grubość płyty | 0,9-3,94 (mm) |
| Rozkład | 4000dpi, opcjonalnie: 3000dpi lub 2400dpi |
| rodzaj płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna reliefowa (mycie wodą) |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 47"×60"/1200mm×1524mm |
| Stan maszyny | Nowy |
| Grubość płyty | 0,9-3,94 (mm) |
| Prędkość wyjściowa | 4,3m2/h |
| Rodzaj | Zarówno mycie wodą, jak i mycie rozpuszczalnikiem są wykonalne |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcja | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Grubość płyty | 0.15mm-5.50mm |