| Typ maszyny | Cyfrowa maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Powtórz dokładność sztancowania | ± 0,1 mm |
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 56 m/h; 6 przejść: 40 m/h; 8 przejść: 28 m/h |
| Głowica drukująca | EPSON i3200-U1x4 |
| Typ maszyny | Cyfrowa maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Maks. szerokość nośnika | 330mm |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 56 m/h; 6 przejść: 40 m/h; 8 przejść: 28 m/h |
| Typ maszyny | Cyfrowa maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Powtórz dokładność sztancowania | ± 0,1 mm |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Maks. szerokość nośnika | 330mm |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 56 m/h; 6 przejść: 40 m/h; 8 przejść: 28 m/h |
| Powtórz dokładność sztancowania | ± 0,1 mm |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Typ maszyny | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Maks. szerokość nośnika | 330mm |
| Głowica drukująca | EPSON i3200-U1x4 |
| Klasyfikacja | Maszyna do drukowania etykiet |
|---|---|
| Głowica drukująca | EPSON i3200-U1x4 |
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 56 m/h; 6 przejść: 40 m/h; 8 przejść: 28 m/h |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
|---|---|
| Maks. szerokość nośnika | 330mm |
| Głowica drukująca | EPSON i3200-U1x4 |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV |
| Maks. średnica rolki | 350mm |
|---|---|
| Maks. szerokość nośnika | 330mm |
| Głowica drukująca | EPSON i3200-U1x4 |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV |