| Rodzaj | Zarówno mycie wodą, jak i mycie rozpuszczalnikiem są wykonalne |
|---|---|
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcja | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczne | - Tak, proszę. |
| Grubość płyty | 0.15mm-5.50mm |
| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 22os./godz |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940 ((mm) |
| Nakładanie i rozładunek płyt | półautomatyczny, ręczny |
| Waga netto | 900 KG |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | laser 825 nm |
| Powtarzalność | 0,01 mm |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 35; 45; 55, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi, wrażliwość płyty 120mj/cm2 |
| Rozmiar talerza | Maks. 1163 mm x 940 mm; Min. 400 mm x 300 mm |
| Kanały laserowe | 32CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1163X940(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | półautomatyczne, ręczne, |
| Waga netto | 900 kg |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Klasyfikacja | Bęben zewnętrzny |
| Źródło światła | Laser półprzewodnikowy |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Znak towarowy | EcooGraohix |
| Classification | UV CTP Machine |
|---|---|
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
| Wydajność | 800 mm × 660 mm, 2400 dpi: 28 płyt/godz.; 22 talerze/godz.; 16 talerzy/godz |
| Repeatability | ± 5μm(Continuous exposing for 4 times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Power Supply | Single-phase: 220AC, +6%, -10%, Power Consumption: 4KW |
| Kanały laserowe | 32 kanały, 48 kanałów, 64 kanały |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 ppm, 22 ppm, 28 ppm. |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690 (mm) |
| Warunki | dostępne nowe lub używane |
| Rozstrzygnięcie | 2400dpi, opcjonalnie 1200dpi |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1500mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 72L,58L,46L |
| Stan | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Rozkład | 2400 dpi |
|---|---|
| Prędkość | 16/22/28 pph |
| SYSTEM LASEROWY | 32/48/64 diody |
| Długość fali lasera | 400-410nm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1130mm*920mm |
| Nazwa produktu | Rozwijająca się maszyna |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozmiary talerzy | Maksymalna szerokość: 1500 mm Minimalna długość: 300 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |