| System obrazowania | 16-kanałowy |
|---|---|
| Na wskroś | 1,25 m2 płytki/godzinę |
| Postanowienia | 4000 dpi |
| Max.output rozmiar | 430mm X 330mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,70 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16CH |
| Na wskroś | 1,25 m2/godz |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 430mm X 330mm |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-kanałowy |
| Przepustowość | 1470 mm x 1180 mm/ 2400 dpi: 16 płyt/godz. |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Pojedyncza faza: 220 V-240 V, zużycie energii (wartość szczytowa): 5,5 kW |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna termiczna CTP |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | 48CH |
| Na wskroś | 16/22/28 pph; 16/22/28 osób na godzinę; 1030mm x 800mm, 2400dpi 1030 mm x 80 |
| Długość fali lasera | Dyskretna dioda laserowa 830nm |
| System obrazowania | 64-kanałowy |
|---|---|
| Wydajność | 1630 mm x 1325 mm / 2400 dpi: 10 płyt/godz. |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe narażanie przez 4 razy lub więcej na tej samej płytce w temperaturze 23 ℃ i wilgotnoś |
| Zasilacz | Trójfazowe: 380 V, Moc maksymalna (wartość szczytowa): 5,5 kW |
| Rozmiar płyty | Maks. 1680 mm x 1350 mm; min. 650 mm x 550 mm |
| Kanały laserowe | 48CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 28pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X660(mm),Min.:260x300(mm) |
| Załadunek i rozładunek płyt | podręcznik |
| Waga netto | 800 kg |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-kanałowy |
| Przepustowość | 1630 mm x 1325 mm/ 2400 dpi: 10 płytek/godzinę |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Trójfazowa: 380V, maksymalna moc (wartość szczytowa): 5,5KW |
| Nazwa produktu | Wysoce automatyczna termiczna maszyna CTP |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | laser 825 nm |
| Na wskroś | 25 talerzy/godz.; 800 x 660mm, 2400dpi, Czułość płyty 120mj/cm² |
| Rozmiar płyty | Maks. 800 mm x 660 mm Min. 300 mm x 300 mm |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna termiczna CTP |
|---|---|
| Wydajność | 16PPH; 16 osób na godzinę; 1030mm x 800mm, 2400dpi 1030 mm x 800 mm, 2400 dp |
| Typ mediów | Pozytywna płyta termiczna CTP |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1163 mm x 940 mm Min. 300 mm x 400 mm |
| System obrazowania | 32-kanałowy; Dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Nazwa produktu | Procesor płyt CTP |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | 280-860 mm; 280-1100 mm; 280-1200 mm; 280-1500 mm |
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/74/78L |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |