| System obrazowania | 64-kanałowy |
|---|---|
| Wydajność | 60 płyt na godzinę, 381 mm x 578 mm, 1200 dpi |
| Powtarzalność | ± 5 μm (Ciągłe narażanie przez 4 razy lub więcej na tej samej płytce w temperaturze 23 ℃ i wilgotnoś |
| Zasilacz | Jednofazowy: 220 AC, + 6%, - 10%, Zużycie energii: 4 kW |
| Rozmiar płyty | Maks. 1130 mm x 920 mm, min. 300 mm x 260 mm |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1550 mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Zasilanie | 220 V |
| Rozmiar płyty | Max. Maks. 600mm*450mm 600 mm * 450 mm |
|---|---|
| Światło | Lampa UV, długość fali 350-450nm |
| Waga netto | 120 kg |
| Zasilanie | Jednofazowy:220 V, 50/60 Hz, Pobór mocy:1,5 |
| Szczegóły pakowania | Standardowa drewniana paleta eksportowa |
| Minimalna szerokość | 280mm szerokości |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | regulowany, 400-1000 mm/minutę |
| temperatura | 10-45 stopni |
| Poziom automatyczny | Wysoka automatyczna |
| Rozmiary talerzy | Max.800mm x 660mm Min.235mm x 335mm |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15 mm, 0,30 mm |
| Szczegóły pakowania | Eksportuj standardowe opakowanie |
| Czas dostawy | 30 dni |
| Zasady płatności | T/t |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do produkcji płyt online |
|---|---|
| System obrazowania | Kanał 32/48/64 |
| Max. Maks. Output Speed Prędkość wyjściowa | 16/22/28 płyty/godzinę; 1030 mm x 800 mm, 2400dpi |
| Rozmiar płyty | Maks. 1163 mm x 940 mm Min. 400 mm x 300 mm |
| Postanowienia | Standardowe rozdzielczości 2400dpi |
| Klasyfikacja | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Usługa posprzedażna | 3 lata gwarancji |
| kanał laserowy | 256 kanałów |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 400mm X 300mm |
|---|---|
| Eksponujący rozmiar | Max. Maks. 800mm X 646mm, Min. 800 mm X 646 mm, min. 260mm X 284mm |
| Rezolucja | 2400dpi |
| Typ nośnika | Pozytywna termiczna płyta CTP 830nm |
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
| Maksymalny rozmiar płyty | 280-1500mm |
|---|---|
| Rozwijanie zdolności | 72L,58L,46L |
| Warunki | Nowy |
| Rozmiar maszyny | 1500x1400x1100mm |
| Waga netto | 350 kg |
| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płyt wielkoformatowych |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 pph; 16 osób na godzinę; 470mm x 1180mm / 2400dpi 470 mm x 1180 mm / 2400 |
| System obrazowania | 64 kanał |
| Grubość płyty | 0,15 mm-0,40 mm lub 0,25 mm-0,4 mm (Alternatywnie) |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |