| Nazwa produktu | Maszyna do termicznej obróbki płyt CTP |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozmiary talerzy | Maksymalna szerokość: 1500 mm Minimalna długość: 300 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Nazwa produktu | Wielkoformatowa maszyna do produkcji płyt termicznych |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 osób na godzinę/25 osób na godzinę; 1470 mm x 1180 mm / 2400 dpi |
| System obrazowania | 64 kanały; 256 kanałów |
| Rezolucja | 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Maks. 1680 x 1350 mm 650 mm x 550 mm |
| Nazwa produktu | Komputer do płyty Sprzęt Maszyna do wytwarzania płytek CTP termiczny drukowanie offsetowe |
|---|---|
| Metoda ujawniania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | 32/48/64 kanały |
| Wydajność | 16/22/28pph; 16/22/28os./godz.; 800mm x 690mm, 2400dpi 800 mm x 690 mm, 2400 |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1163 mm x 940 mm Min. 400 mm x 300 mm |
| Nazwa produktu | 8-stronicowe formaty 32-kanałowa maszyna do tworzenia płyt |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Typ mediów | Pozytywna termiczna płyta CTP 830nm |
| System obrazowania | 32-kanałowa, dyskretna dioda laserowa 830 nm |
| Nazwa produktu | Pralka talerzowa Ctp |
|---|---|
| Grubość płyty | 0,15-0,4 mm |
| Szybkość przetwarzania | Regulowana prędkość (od 10 do 60 sekund) 400-2400 mm/minutę |
| Rozmiary talerzy | Maksymalna szerokość: 1500 mm Minimalna długość: 300 mm |
| Rozwijanie zdolności | 46/58/70/78L |
| Rodzaj | Maszyna do produkcji płyt fleksograficznych na bazie rozpuszczalnika |
|---|---|
| Rozmiar strony | Max. Maks. 920mm*680mm 920 mm * 680 mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Moc robocza | 3,5kW |
| Klasyfikacja | Procesor Flexo CTP |
|---|---|
| Typ | Biegi wodne i rozpuszczalnikowe są wykonalne |
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcjonować | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczny | Tak |
| Typ maszyny | Procesor Flexo CTP |
|---|---|
| Typ płyty | Biegi wodne i rozpuszczalnikowe są wykonalne |
| Format | 400 mm, 600 mm, 800 mm szerokości do wyboru |
| Funkcjonować | Ekspozycja, wypranie, suszenie i odczepianie |
| Automatyczny | Tak |
| Postanowienia | 2400 dpi |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 1163mm x 940mm, Min. 1163 mm x 940 mm, min. 400mm x 300mm< |
| System obrazowania | 64CH; 64CH; 48CH; 48CH; 32CH 32CH |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28; 28; 22; 22; 16, 1030mm x 800mm, 2400dpi 16, 1030 mm x 800 |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Nazwa produktu | Systemowy termiczny CTP online |
|---|---|
| Metoda eksponowania | Bęben zewnętrzny |
| System obrazowania | 32/48/64 kanały |
| Na wskroś | 32/48/64 strony na godzinę; 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Długość fali lasera | Dyskretna dioda laserowa 830nm |