| typu CTP | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Typ płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyt |
| Kanał laserowy | 32-kanałowy; 16-kanałowy |
| Prędkość wyjściowa | 2,5 m²/godz.; 1,25 m²/godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 800mm x 660mm; 800 mm x 660 mm; 680mm x 430mm 680 mm x 430 mm |
| typu CTP | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Typ płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyt |
| kanał laserowy | 32-kanałowy; 16-kanałowy |
| prędkość wyjściowa | 2,5 m²/godz.; 1,25 m²/godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 800mm x 660mm; 800 mm x 660 mm; 680mm x 430mm 680 mm x 430 mm |
| Typ | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Kanał laserowy | 32-kanałowy; 16-kanałowy |
| Prędkość wyjściowa | 2,5 m²/h; 1,25 m²/godz |
| Maks. Szerokość | 800 mm x 660 mm; 680 mm x 430 mm |
| Grubość płyty | 0,15 mm - 1,7 mm |
| Kanał laserowy | 16-channel; 16-kanałowy; 32-channel 32-kanałowy |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 1,25 m²/godz.; 2,5 m²/godz |
| Maks. Szerokość | 800 mm x 660 mm |
| Moc lasera | Półprzewodnikowa dioda laserowa dużej mocy |
| Typ płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyta fleksograficzna (mycie wodą), Cyfrowa płyt |
| Typ | Maszyna do produkcji płyt fleksograficznych na bazie rozpuszczalnika |
|---|---|
| Rozmiar strony | Max. Maks. 920mm*680mm 920 mm * 680 mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Moc robocza | 3,5 kW |
| Klasyfikacja | Maszyna do płyt CTP |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna do produkcji płyt fleksograficznych |
| Kanał laserowy | 16/32CH |
| Prędkość wyjściowa | 1,25/2,5 m2/godz. |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 790 mm x 690 mm |
| Moc robocza | 3,5kW |
|---|---|
| Rodzaj | Maszyna do produkcji płyt fleksograficznych na bazie rozpuszczalnika |
| Rozmiar strony | Max. Maks. 920mm*680mm 920 mm * 680 mm |
| Grubość płyty | 1,14 mm - 3,94 mm |
| Zapotrzebowanie na energię elektryczną | Jednofazowe 220V 50/60Hz |
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna do produkcji płyt fleksograficznych |
|---|---|
| kanał laserowy | 16/32CH |
| prędkość wyjściowa | 1,25/2,5 m2/godz. |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 790 mm x 690 mm |
| 790 mm x 690 mm | 0.14mm-2.84mm |
| Nazwa produktu | Cyfrowa maszyna do produkcji płyt fleksograficznych |
|---|---|
| kanał laserowy | 16/32CH |
| prędkość wyjściowa | 1,25/2,5 m2/godz. |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 790 mm x 690 mm |
| 790 mm x 690 mm | 0.14mm-2.84mm |
| Nazwa produktu | Automatyczna maszyna do produkcji płyt |
|---|---|
| Metoda ujawniania | Poza Drumem |
| Rozmiary talerzy | Maks. 1163 mm * 940 mm Min. 300 mm * 400 mm |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Rezolucja | 2400 dpi |