| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-kanałowy |
| Przepustowość | 1470 mm × 1180 mm/ 2400 dpi: 16 płyt/godz. |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Jednofazowy: 220AC-240AC, Zużycie energii: 5,5 kW |
| Typ płyty | Cyfrowa płyta fleksograficzna reliefowa (mycie wodą) |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 47"×60"/1200mm×1524mm |
| Grubość płyty | 0,9-3,94 (mm) |
| prędkość wyjściowa | 4,3m2/godz |
| Rozstrzygnięcie | 4000 dpi, opcjonalnie: 3000 dpi lub 2400 dpi |
| System obrazowania | laser 825 nm |
|---|---|
| Powtarzalność | 0,01 mm |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 35; 45; 55 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi, czułość płyty 120 mj/cm² |
| Rozmiar płyty | Max.1163mm x 940mm; Maks. 1163 mm x 940 mm; Min.400mm x 300mm Min. 400 mm x |
| Zasilacz | CTP (jednofazowy: 220 V, maksymalna moc (wartość szczytowa): 4 kW); Uproszczony autoloader (jednofaz |
| Kanały laserowe | 32CH,48CH,64CH,128CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16 pph, 22 pph, 28 pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 800X690(mm) |
| Stan | nowe lub używane dostępne |
| Rozkład | 2400 dpi, 1200 dpi opcjonalnie |
| Klasyfikacja | Maszyna UV CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 64-channel; 64-kanałowy; 48-channel; 48-kanałowy; 32-channel 3 |
| Przepustowość (płyty / godzinę) | 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi: 28; 22; 16 |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Jednofazowe: 220AC, +6%, -10%, Pobór mocy: 4KW |
| Rodzaj maszyny | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 4000 DPI |
| System obrazowania (kanał) | 16CH; 16CH; 32CH 32CH |
| prędkość wyjściowa | 1.25 Sqm/H; 1,25 mkw./godz.; 2.5 Sqm/H 2,5 mkw./godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 800 mm x 660 mm |
| Rodzaj maszyny | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 4000 DPI |
| System obrazowania (kanał) | 16CH; 16CH; 32CH 32CH |
| prędkość wyjściowa | 1.25 Sqm/H; 1,25 mkw./godz.; 2.5 Sqm/H 2,5 mkw./godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 800 mm x 660 mm |
| Typ maszyny | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| Postanowienia | 4000 DPI |
| System obrazowania (kanał) | 16CH; 16CH; 32CH 32CH |
| Prędkość wyjściowa | 1.25 Sqm/H; 1,25 mkw./godz.; 2.5 Sqm/H 2,5 mkw./godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | 800 mm x 660 mm |
| Imię | Maszyna do produkcji płyt CTP |
|---|---|
| Kanał laserowy | 64 |
| Prędkość wyjściowa | 10 PPH |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1680X1350(mm) |
| Rozkład | 2400 DPI |
| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płyt UV/Ctcp |
|---|---|
| Rozmiary talerzy | Maks. 800 mm x 660 mm Min. 300 mm x 300 mm |
| Typ mediów | Pozytywna płyta UV-CTP/CTCP lub płytka PS o wysokiej czułości |
| System obrazowania | 48 kanał |
| Na wskroś | 28 talerzy na godzinę |