| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płyt termicznych CTP 8UP Prepress do druku offsetowego |
|---|---|
| Metoda ujawniania | Bęben zewnętrzny |
| Typ mediów | Pozytywna termiczna płyta CTP 830nm |
| System obrazowania | Kanał 32/48-64 |
| Wydajność | 16/22/28pph; 16/22/28 stron na godzinę; 1030mm x 800mm, 2400dpi 1030 mm x 80 |
| Nazwa produktu | Wielkoformatowa maszyna do produkcji płyt termicznych |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 osób na godzinę/25 osób na godzinę; 1470 mm x 1180 mm / 2400 dpi |
| System obrazowania | 64 kanały; 256 kanałów |
| Rezolucja | 2400 dpi |
| Rozmiar płyty | Maks. 1680 x 1350 mm 650 mm x 550 mm |
| Klasyfikacja maszyn | Maszyna UV-CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 48-kanałowy, 32-kanałowy, 24-kanałowy |
| Przez cały czas (talerze/godz.) | 28, 22, 16, 800 mm X 690 mm, 2400 dpi |
| Postanowienia | 2400dpi |
| Rozmiary talerzy | Max. Maks. 800mm X 660mm, Min. 800 mm x 660 mm, min. 400mm X 300mm |
| Typ mediów | Pozytywna płyta termiczna CTP |
|---|---|
| Rozmiar maszyny (szer. x dł. x wys.) mm | 2127x1610x1058 |
| System obrazowania (kanał) | 64-kanałowy/ 48-kanałowy/ 32-kanałowy, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28 stron na godzinę / 22 stron na godzinę / 16 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Typ mediów | Pozytywna płyta termiczna CTP |
|---|---|
| Rozmiar maszyny (szer. x dł. x wys.) mm | 2127x1610x1058 |
| System obrazowania (kanał) | 64-kanałowy/ 48-kanałowy/ 32-kanałowy, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28 stron na godzinę / 22 stron na godzinę / 16 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Klasyfikacja | Maszyna CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 256-kanał |
| Przepustowość | 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Powtarzalność | ± 5 μm(Przez ciągłe narażanie co najmniej 4 razy na tej samej płytce przy temperaturze 23°C i wilgot |
| Zasilanie | Jednorazowa: 220AC, +6%, -10%, zużycie energii: 4 kW |
| System obrazowania | 48-kanałowy; 32-kanałowy; 24-kanałowy |
|---|---|
| Wydajność | 800 mm × 660 mm, 2400 dpi: 28 płyt/godz.; 22 talerze/godz.; 16 talerzy/godz |
| Powtarzalność | ±5µm (Ciągłe naświetlanie przez cztery lub więcej razy na tej samej płytce w temperaturze 23℃ i wilg |
| Zasilacz | Jednofazowy: 220 AC, + 6%-10%, Zużycie energii: 4 kW |
| Rozmiar płyty | Maks. 800 mm × 690 mm, min. 400 mm × 300 mm |
| Kanał laserowy | 64 |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 16pph |
| Maksymalny rozmiar płyty | 1680X1350(mm) |
| Rozkład | 2400 DPI |
| Załadunek i rozładunek płyt | Automatyczny |
| Grubość płyty | 0,7-2,84 (mm) |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 1,25m2/h |
| Maksymalna szerokość | 25"x30"/635mmx762mm |
| Rozkład | 4000dpi, opcjonalnie: 3000dpi lub 2400dpi |
| Kanały laserowe | 16CH |
| Rezolucja | 5080dpi, opcjonalnie: 2540dpi |
|---|---|
| Typ płyty | Digital Relief Flexo Plate (mycie wodne lub mycie rozpuszczalnika) |
| Kanały laserowe | 256CH |
| Prędkość wyjściowa | 4,3 m2/h, 48*35 cali, około 20 minut |
| Maksymalna szerokość | 48"×35"/1200mm×1020mm |