| Prędkość wyjściowa | 1,25m2/h |
|---|---|
| Maksymalna szerokość | 25"×30"/635mm×762mm |
| Kanały laserowe | 16CH |
| Grubość płyty | 0,9-3,94 (mm) |
| Rozkład | 4000dpi, opcjonalnie: 3000dpi lub 2400dpi |
| System obrazowania | 48-kanałowy, 32-kanałowy, 24-kanałowy |
|---|---|
| Przez cały czas (talerze/godz.) | 28, 22, 16, 800 mm X 690 mm, 2400 dpi |
| Postanowienia | 2400dpi |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Kanały laserowe | 16CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 1,25m2/h |
| Maksymalna szerokość | 680X430(mm) |
| Grubość płyty | 0,7-1,7 (mm) |
| Rozkład | 4000 dpi |
| Typ | Maszyna do produkcji płyt Flexo CTP |
|---|---|
| System obrazowania | 16-kanałowy |
| Wydajność | 1,25 m²/godz |
| Max. Maks. Breadth Szerokość | Max. Maks. 430mm x 330mm 430 mm x 330 mm |
| Grubość płyty | 0,14 mm do 1,7 mm |
| Type | Flexo CTP Plate Making Machine |
|---|---|
| Imaging System | 16-channel |
| Throughput | 1.25 m²/h |
| Max. Breadth | Max. 430mm x 330mm |
| Plate Thickness | 0.14mm to 1.7mm |
| Usługa posprzedażna | 3 lata gwarancji |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Celem | Druk offsetowy |
| Rodzaj | Maszyna do tworzenia płyt CTP |
| kanał laserowy | 256 kanałów |
| Nazwa produktu | Maszyna do produkcji płyt wielkoformatowych |
|---|---|
| prędkość wyjściowa | 16 pph; 16 osób na godzinę; 470mm x 1180mm / 2400dpi 470 mm x 1180 mm / 2400 |
| System obrazowania | 64 kanał |
| Grubość płyty | 0,15 mm-0,40 mm lub 0,25 mm-0,4 mm (Alternatywnie) |
| Rozstrzygnięcie | 2400 dpi |
| Rozmiar maszyny (szer. x dł. x wys.) mm | 2127x1610x1058 |
|---|---|
| System obrazowania (kanał) | 64-kanałowy/ 48-kanałowy/ 32-kanałowy, dyskretna dioda laserowa 830nm |
| Przepustowość (talerze/godz.) | 28 stron na godzinę / 22 stron na godzinę / 16 stron na godzinę, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi |
| Typ mediów | Pozytywna płyta termiczna CTP |
| Grubość płyty | 0,15 mm do 0,30 mm |
| Nazwa produktu | Maszyna fleksograficzna CTP |
|---|---|
| kanał laserowy | 16 kanałów |
| prędkość wyjściowa | 1,25 m2 /godz |
| Maksymalna szerokość | 26'' x 17''/680mm x430mm |
| Min. min. Breadth Szerokość | 100 mm x 100 mm |
| Kanały laserowe | 16CH |
|---|---|
| Prędkość wyjściowa | 1,25m2/h |
| Maksymalna szerokość | 25"x30"/635mmx762mm |
| Grubość płyty | 0,7-2,84 (mm) |
| Rozkład | 4000dpi, opcjonalnie: 3000dpi lub 2400dpi |